איך לבחור מתנות ממותגות לעובדים שהם יאהבו?

קרדיט תמונה: freepik

מתנות ממותגות לעובדים שלכם יכולה להיות דרך מעולה לקידום מכירות מוצרים של העסק שלכם או קידום העסק שלכם בכלל. עסקים רבים כבר הבינו זאת בעצמם, גם בגלל ההוצאה הסבירה וגם בגלל רמת האפקטיביות של השיטה הזאת.
אם החלטתם שאתם רוצים לקנות מתנות ממותגות לעובדים שלכם אבל אתם מתקשים בבחירה או לא בטוחים מה ישרת אתכם הכי טוב – המאמר הבא הוא בשבילכם.

 

שני הצדדים מרוויחים

בעלי עסקים רבים מוציאים סכומים מכובדים על שיווק לעסק שלהם. מוצרי פרסום ממותגים של העסק הם דרך מעולה לעשות זאת, לפרגן לעובדים ולתעל עלויות.
אנחנו לא מכירים עסקים שלא מביאים מעת לעת מתנות לעובדים שלהם: ראש השנה, חג הפסח ואפילו לאחר אירוע מרגש שקרה בעסק. זו דרך מעולה לתת לעובדים תחושה שמעריכים את העבודה שלהם ולייצר תחושת אחדות וחברות במשרדים.
לכן, מעבר לכך שזה עוזר לעסק, כל העובדים מסתובבים עם המוצר הממותג שלהם מחוץ לשעות העבודה (במידה ובחרתם נכון) ומראים לעולם שבחברה הזאת מקבלים מתנות ומפנקים את העובדים. מעבר לכך שם המותג נחשף לכמות גדולה של אנשים והמודעות אליו עולה.

 

איך בוחרים מתנה ממותגת שימושית?

כאשר באים לבחור מתנות ממותגות לעובדים מומלץ לבחון שני נקודות מרכזיות:
צורך העובד ומיתוג העסק.

מיתוג העסק – ראשית מטרת מוצרי הפרסום צריכה לענות על מיתוג העסק ולמשוך רווחים. לכן חשוב לקנות מוצרים שאנשים ישתמשו בהם ויסתובבו איתם גם מחוץ למשרד. ככל שהמוצר ישמש יותר את העובד ככה הוא יהיה מעוניין לקחת חלק פעיל יותר בהתנהלות העסק וכך הוא גם יהיה שירותי ומשכנע יותר ללקוחות חיצוניים.

צורך העובד – את העובד לא מעניין להעלות את המודעות לעסק או לחברה שלכם. זו האמת. הוא ישמח לקבל מוצר שישמש אותו ויהפוך את החיים שלו לנעימים או קלים יותר. לכן חשוב לזכור, תמיד כיף לקבל מתנות אבל המתנה צריכה להיות שימושית עבור העובד ולענות לו על צורך מסוים אחרת היא פשוט תשב בבית שלו או במקרה היותר גרוע יזרוק אותה.

 

יחסי מעגל בין העובד לעסק

צריך לזכור שמוצרי הפרסום הממותגים מביאים תועלת רק אם באמת משתמשים בהם והם חיוניים לעובד. חשבו על כך, אם העובד לא אוהב את המוצר ולא משתמש בו המטרה שלכם נפגעת ולא ממומשת.
בשביל ליצור מעגל מיתוג מדויק אתם צריכים שמיתוג העסק יענה על צורך חשוב שיש לעובד. המתנה שמשלבת בין השניים היא האפקטיבית ביותר גם עבור העסק וגם עבור העובד וכך נוצר המעגל.

 

איכות המוצר

בחירת מתנה איכותית וטובה היא חשובה מאוד. ברגע שאתם נותנים לעובדים שלכם מתנה זולה ולא איכותית הם יכולים לצחוק עליכם מאחורי גבכם או אפילו להיעלב.
לדוגמא: חנות מוצרי אלקטרוניקה שמביאה לעובדים שלה אוזניות אלחוטיות איכותיות וממותגות שעוברות לאורך זמן יהיו הצלחה מסחררת בקרב העובדים ותהיו בטוחים שהיא תופץ הלאה בכל פעם שישאלו אותם מאיפה האוזניות.

 

אין צורך להגזים

קנייה של דבר פשוט ושימושי מחיי היום יום הוא דבר מעולה. אין צורך במשהו מיוחד מידי או גדול מידי. זה יכול להיות תיק למחשב או לחדר כושר, בקבוק מים ממותג ששומר על קור, קייס מעוצב למכשיר הסמראטפון שלהם ועוד.

 

לסיכום

מתנות ממותגות לעובדים היא שיטה מעולה ובטוחה לשיווק העסק שלכם, בנייה של מערכת יחסים טובה יותר עם העובדים, יצירה של האווירה טובה יותר ואחדות בחברה אם עושים את זה נכון.

בהצלחה!

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.