צילום:freepik

איך ניתן לשפר את עיצוב החלל במינימום תקציב?

לנראות החלל יש חשיבות גבוהה מאד באפקטיביות שלו. לכל חלל יש ייעוד ומימוש הפוטנציאל של הייעוד שלו קשור קשר אדוק וחזק עם העיצוב והנראות הכללית שלו, אלו שאחראים על החוויה אותה הוא מספק.

חישבו לרגע על חלל שאמור לשרת את מטרת הלמידה, וכעת על חלל שמיועד למסיבות המוניות, עם תפאורה תאטרלית ומזמינה במיוחד, האם ניתן יהיה להתרכז במלוא האפקטיביות ללמידה לקראת מבחן בחלל המסיבות, כפי שניתן היה לעשות זאת בחלל שמיועד ללמידה? אנחנו מכירים את זה מהבית ומחדריו, אבל הדבר נכון לכל חלל באשר הוא.

העיצוב וההתאמה של חלל כוללים גם חידוש מעת לעת שלו, שכן גם כאשר מדובר על חלל שמותאם למשעי, אבל יד אדם לא נגעה בעיצובו מזה יובלות, הדבר יהיה מוחשי וירע.

אספנו כמה רעיונות מנצחים שבעזרתם תוכלו להשתלט על עיצוב החלל, בלי להיכנס להוצאות גבוהות, הנה כמה מהמוצלחים שבהם:

  • צמחייה- הכניסו צמחייה לבית, זה מחייה את הנפש, זאת התעסקות כיפית, זה יכול להיות במינימום של עלויות אם אתה עושים שימוש בייחורים והם משמשים כרהיטים חיים שהופכים לחברים של ממש. תענוג אמתי ומעניק אווירה לבית שפשוט אין לה תחרות. אם עדיין אין לכם צמחייה בבית, זה הזמן להוסיף אותה, אם היא ישנה, חשוב לזכור- שאף פעם זה לא יותר מדי, הוסיפו עוד J
  • לבוש- כמו האדם גם החלל עוטה עליו לבוש, כך שבכל חלל שמכבד את עצמו נוכל למצוא וילונות, שטיח, טפטים וגופי תאורה, אלו לא חייבים להיות מהודרים, אבל איכותם בהחלט נותנת את הטון, ואם הם איכותיים דיים די ויותר בהם על מנת להבטיח את מיצוי המיטב מהחלל המדובר.
  • ריהוט- לא צריך להעמיס את הסלון בפרטי ריהוט וגם לא חייבים להיצמד לצו אפנה כזה או אחר, הריהוט שלכם גם לא צריך להיות יקר, אבל חשוב מאד שהוא יהיה נוח. מספיק שתהיה ספה אחת, אבל שתהיה נוחה ורחבה מספיק שתכיל כמה אנשים וכמובן, אם אתה אוהבים לארח או שאתם מתגוררים בבית ברוך נפשות, בהינתן מגבלות המקום, אפשר להוסיף מקומות ישיבה בהתאם לצורך, אבל בשום פנים ואופן לא להעמיס, גם לא כדי למלא את החלל.
  • אווירה- הדרך היעילה והנעימה ביותר להבטיח את האווירה המושלמת היא לשלב נרות בבית ולעשות בהם שימוש, ממש להדליק אותם J

תתחדשו עם החלל החדש והמרגש שלכם

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מה זה בטון חשוף?

  בטון חשוף הוא מונח נרדף לסגנון אדריכלי שהוצג בבניינים כבר למעלה ממאה שנים. חזיתות בטון הן עמידות וייחודיות במרקמים

תפקיד מטפלת סיעודית

  שינויים רבים מתרחשים בתחום הבריאות בנושאים שנעים בין טכנולוגיה למתן טיפול למטופלים. לכן אין זה מפתיע שתפקיד מטפלת סיעודית

כמה עולה השתלת שיער בארץ?

  אם אתם מעוניינים לעבור הליך השתלת שיער וליהנות מהתוצאות המדהימות של ראש מלא שיער בריא שנראה טבעי, כדאי שתחשבו

וילה למשפחות עם בריכה

  וילה למשפחות עם בריכה היא הדרך המושלמת להעביר את הימים החמים של החופש הגדול. וילה למשפחות היא פתרון מושלם