בניית בריכות בבניין שיעיפו אתכם לגג

landscape-swimming-pool-blue-sky-with-clouds_281658-23

קצרה היריעה מלהכיל את מגוון סוגי הבריכות שקיימות בשוק ואת הפופולאריות שלהן. כיום רואים ביקוש גדול לבניית בריכות פרטיות ומיוחדות. אם יש לכם את האופציה הכלכלית ומקום מתאים בבית עבור בניית בריכה, תוכלו לבדוק את האופציה ללא שום בעיה, ולהתקדם צעד צעד בהגשמת החלום שלכם.

לבריכה בבית פרטי קיים אספקט מלהיב של חדשנות אדריכלית, הבריכה מייצרת הרגשה של יוקרה, משדרגת את מראה החצר ומייצרת אווירה טובה ונעימה, הן בחודשי החורף והן בחודשי הקיץ החמים. לא מדובר רק בהוספת יופי ונוי לביתכם, אלא גם השימוש בבריכה מלהיב ומרענן.

בניית בריכות בבתים פרטים מתבצעת לרוב לשם 'שכשוך' ופחות לשם שחייה, אולם אנשים רבים מתעלים את השימוש בבריכה למטרות ספורטיביות ולשמירה על בריאותם. הבריכה משמשת כמעין מפלט בימי הקיץ החמים ובימי החורף נותנת הרגשה חמימה ונעימה גם כן. כמו כן, אנשים רבים אינם גרים בבתים פרטיים ובכל זאת מעוניינים ליהנות ממתקן כזה ולבנות בריכה במרפסת גג ביתם.

בריכה על הגג – אופציה מצויינת לבניינים רבי קומות

לאחרונה הולך וגובר הביקוש לבניית בריכות על גג בניין. ישראלים רבים שגרים בבניינים רבי קומות מעוניינים לבנות בריכה פרטית על גגות ביתם. על מנת לבנות בריכה במרפסת גג צריך לקבל בחשבון פרמטרים רבים כגון בדיקת משקל, התאמת הבריכה לגג, איטום הבריכה ועיצובה.

חשוב לדעת כי על פי החוק במדינת ישראל העומס המקסימלי לבניית בריכות על גג יהיה 150 קילוגרם לכל מטר רבוע ומשקל זה יכלול גם את שאר התוספות שנמצאות על הגג.

נושא זה צריך להילקח ברצינות מפני שמדובר בביטחון חיי אדם ואסור להקל ראש בנושא שכזה, יש צורך להצטייד באישורים. מומחה מתחום ההנדסה או קונסטרוקטור, שיוכל לעזור לכם בייעוץ בניית הבריכה לפי העומס המותר על הגג לפי החוק. בנוסף, כמו בכל החלטה בבניין רב דירות, יש להתחשב בדיירים האחרים בבניין כי לבניית בריכה בגג יש השלכה על שאר הבניין.

איזו סוג בריכה כדאי לבנות על גג?

בשוק קיימים סוגי בריכות רבים, אך השיקול העיקרי שמגדיר בניית בריכה במרפסת גג הוא העומס המירבי המותר על פי חוק ולפי התקנת הבריכה. בסיכומו של דבר, הבריכה לא מותקנת בחצר פרטית, אלא בבניין רב קומות ועל כן יש לשים לב לשינוע החלקים, העברתם והתקנת הבריכה.

האופציות לבניית בריכות פרטיות ומיוחדות הוא גדול, תמיד תוכלו להקים בריכת בטון בגג הבניין. צריך לקחת חשבון שבנייה של בריכת בטון מחייבת שינויים פיזיים משמעותיים בגג. בריכות אינטקס ופיברגלאס הן אופציה טובה, ההתקנה שלהן קלה ונוחה ויכולה להיעשות על ידכם תוך שעות ספורות והעלויות אינן  גבוהות כמו בבניית בריכת בטון. ניקיון הבריכה על כל מרכיביה כולל התקנת מסננים, ניקוז והוספת חומרי טיהור למים. אחזקת הבריכה חשובה לצורך המשך שימוש מהנה בבריכה.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

זריקות אוזמפיק לירידה במשקל: גישה חדשנית למאבק במשקל עודף

במרדף הבלתי פוסק אחר אסטרטגיות יעילות לירידה במשקל, זריקות אוזמפיק הופיעו כאופציה מבטיחה עבור אנשים המתמודדים עם משקל עודף. לפני תחילת השימוש בתרופה זו, חשוב לקבל את כל המידע המקיף, להבין מדוע אנשים פונים לטיפול זה, את היתרונות הקשורים לזריקות אלו, שיטות חלופיות לטיפול במשקל עודף, והסכנות הנשקפות מע

מדריך מושלם: בחירת ציוד הכרחי להכנת נרות איכותיים

פתיחת אמנות יצירת הנרות דומה לאימוץ מלאכה נצחית, מגדלור של מסורת וחדשנות שהאיר את ההיסטוריה האנושית. יציאה לעולם ייצור הנרות דורשת לא רק קורטוב של יצירתיות, אלא ארסנל מאובזר היטב המותאם ליצירת הלהבה המושלמת. דמיינו שאתם בוחשים בים מותך של שעווה, מחדירים בו תמציות המזכירות את שדות הגליל הריחניים, וצופים ביצירה שלכם מטילה זוהר חם בין כותלי בית ירושלמי נעים. זו לא רק פעילות; זהו ריקוד עדין של דיוק, סבלנות ונגיעה של הרוח הייחודית שלך.

קונסולות לבית – איך לעצב וליהנות גם מפונקציונליות

אומנות עיצוב הפנים היא תרגיל באיזון בין פונקציונליות ואסתטיקה. ריהוט ספציפי שמדגים את ההרמוניה הן קונסולות איכותיות ומעוצבות. לעתים קרובות, יש לאלו כמה תפקידים הל מהצעת שטח אחסון נוסף ועד לכך שהן למעשה משמות בתור פלטפורמה לפריטים הדקורטיביים השונים או פשוט לאחסון פריטים אלו ואחרים. מיד תגלו איך לעצב באמצעות הקונסולות את הבית, ולמה הן בעצם יכולות להפוך מרהיט עיצובי גם לפונקציונלי שלא תוכלו בלעדיו.