קרדיט תמונה: freepik

ברכות מכל הלב לכל מי שאוהבים

מדהים עד כמה מילים יכולות לשנות מציאות. אנחנו בני האדם שונים מבעלי החיים בשל המילים והכוונות שאנחנו יכולים ליצור ולבטא. המילים יכולות לעצב את עולמו וקודם כל אותנו ואת סביבתנו, ולכן חשוב שנשתדל לשמור ונדבר רק מילים טובות עד כמה שאפשר. לפעמים אנחנו לא נמצאים ליד האנשים שאנחנו מוקירים ואוהבים, ולכן אנחנו בוחרים לשלוח להם את המילים החמות שאנחנו תכננו להם בכתב או בהודעת טלפון.

באתר עדן ברכות תוכלו למצוא מגוון רחב של רעיונות לברכות, משפטים חמים ואוהבים, פתגמים ומלא מילים טובות מכל הלב לכל מי שאתם חפצים! השירות ניתן בחינם מכל הלב! תוכלו למצוא שם ברכות לכלה, ברכות לימי הולדת, ברכות לכבוד החגים ועוד.

 

מתי אנחנו יכולים לשלוח ברכות, ולמי?

האם יש זמן מיוחד שבו אנחנו צריכים לשלוח ברכה? ממש לא, אנחנו יכולים לתת את הברכות שאנחנו מקדישים מכל הלב בכל זמן שנרצה, אמנם זה מאוד מקובל ואף רצוי לשלוח ברכות בכתב או בטלפון סמוך זמנים חגיגיים או לרגל מאורעות מיוחדים. אנחנו יכולים לשלוח את הברכה סמוך לזמן האירוע – ביום ההולדת נהוג לשלוח בתחילתו של אותו יום ברכה בהודעת טלפון (במידה ואתם לא הולכים להיפגש איתו) או לשלוח לחוגג היום הולדת ברכה בכתב מצוותת למתנה שאתם הכנתם לו. ברכה לכלה אפשר לצרף למצגת שאתם מכינים לה ולכבוד החתן על גבי אריזות המתנות שהקדשתם להם או אפילו על המכתב עם הכסף שתשלשלו לכספת באולם.

למי הברכות? לכל אחד! אפשר לתת את הברכה לכל מי שאתם מרגישים כלפיו קרבה וחיבור – קרוב משפחה, בן או בת זוג, חבר ותיק, שותף בעבודה, שכן טוב, ברכה לכלה ועוד.

 

מה צריכה להכיל ברכה?

ברכה צריכה להיות לא ארוכה מדי ולא קצרה מדי. לא ארוכה מדי כי היא לא סיפור ואנשים לא אוהבים לטרוח ולקרוא הרבה, ומצד שני לא קצר מדי כי זה ייראה מזלזל ודל מדי לאור הייחודיות של מי שאתם שולחים לו את זה. הברכה צריכה להיות מורכבת ממילים מעודדות וחמות המספרות על החשיבות של המאורע ו/או האדם שאתם מקדישים לו את הברכה, הדברים שהם חזקים בהם, במה הם מוכשרים ועד כמה אתם מאחלים להם רק טוב. חשוב מאוד לקשר בין מילות העידוד והאיחולים לזמן ולהקשר, וכמובן ניתן לעשות את כל זה עם טיפת חוש הומור שתעלה חיוך כפול על פניו של מקבל הברכה.

 

מקום אחד מלא בטוב עדן ברכות

אצל עדן ברכות אתם יכולים להשיג המון ברכות ופתגמים שנונים לכל זמן ולכל מאורע. תוכלו לשאוב משם רעיונות יצירתיים שיעזרו לכם ברגע האמת במידה ואין לכם רעיון משל עצמכם. האתר מכיל מאגר ענק מלא בברכות ובכל קטגוריה יש מספר רב של גרסאות יצירתיות שתוכלו לבחור מהן.

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

פרסום הוא חלק מכריע בכל עסק

פרסום הוא פעולה של עיסוק במדיה בתשלום כדי למשוך תשומת לב למוצר, שירות או אירוע. זוהי דרך לשווק מוצרים ושירותים

שירותי גניזה וארכיון

הגניזה היא אוסף של ספרים, כתבי יד וניירות יהודיים מהגניזה הקהירית שנמצאו במחסן בפוסטאט (קהיר העתיקה) בסוף המאה ה-19. המסמכים

אנדומטריוזיס

אנדומטריוזיס היא מחלה כואבת הפוגעת בנשים. היא מסווגת כמחלה אוטו-אימונית, כלומר היא מתרחשת כאשר המערכת החיסונית של הגוף תוקפת בטעות