הלוואה לפתיחת עסק חדש

246212-P3J4R1-38

אם יש הלוואה שקשה לקבל אותה יותר מכל סוג אחר של הלוואה כנראה, הרי שזאת הלוואה לפתיחת עסק חדש. מה הופך את ההלוואה הזאת לכל כך קשה להשגה? מדוע מתייחסים הבנקים להלוואה כזאת כאל הלוואה מסוכנת? מדוע הם מגבילים את גובה ההלוואה ומקפיצים את הריבית מעלה? האם ישנם פתרונות אלטרנטיביים מלבד הלוואה מהבנק? את כל התשובות נותנים לכם בשורות הבאות, המומחים של מרכז הלוואות בערבות מדינה.

מה כל כך מיוחד בהלוואה לפתיחת עסק חדש?

ובכן, הלוואה היא בעצם תהליך שבו לוקח הבנק כסף מתוך הכיס שלו ומעביר אותו אל הכיס שלכם. בתהליך הזה רוצה הבנק לוודא שתוכלו להחזיר לו את הכסף על פי התנאים שיוגדרו, ושלא תקלעו חלילה למצב של חדלות פירעון. בדיוק מהסיבה הזאת דורשים הבנקים בטוחות וערבויות שונות על ההלוואה ובדיוק מהסיבה הזאת הם נוקבים בריביות שמשקפות את רמת הסיכון בהלוואה. ככל שהסיכון גבוה יותר כך תהיה הריבית על ההלוואה גבוהה יותר, שכן הריבית היא הרווח של הבנק ואם הוא לוקח על עצמו סיכון כל כך גבוה, הוא עושה זאת בתנאי שהוא יכול גם להרוויח עליה הרבה.

הלוואה לפתיחת עסק חדש נחשבת להלוואה מסוכנת למדי שכן מדובר בעסק חדש לחלוטין ולכן אנו ממליצים לכם לפנות לחברת מרכז הלוואות בערבות מדינה , שלא ידוע אם יצליח, שדורש השקעות גבוהות והוצאות גבוהות לפני שיוכל לעלות על פסים של רווח והצלחה. זאת ועוד, לבנק אין מושג מי אתם, עד כמה אתם טובים במה שאתם עושים ועד כמה תתנהלו נכון כדי להביא את העסק להצלחה. בתנאים אלה, רואה הבנק, ובצדק, את ההלוואה כהלוואה מסוכנת ולכן לא תמיד יסכים לתת אותה מלכתחילה, ואם ייתן, ידרוש בטוחות וערבויות רבות וינקוב בריבית גבוהה שתשקף את רמת הסיכון.

אז מה עושים?

אם אתם מעוניינים להקים עסק חדש וזקוקים להלוואה, עליכם לדעת שלא יהיה לכם כל כך פשוט למצוא ספק אשראי שיסכים להעניק לכם אותה, אלא אם תתנהלו בצורה נכונה ומחושבת. תחילה, עליכם להרחיב את סל האפשרויות שלכם הרבה מעבר לבנקים ולבחון אפשרויות של משכנתא לכל מטרה, חברות מימון וליסינג, קופות גמל, הלוואה בערבות מדינה, קרן פועלים לעסקים, איגודים מקצועיים בתחום העסקי שבו אתם רוצים לפתוח את העסק וגופים חוץ בנקאיים נוספים שיכולים לספק לכם את ההון הנדרש לכם.

שנית, אתם רוצים ליצור את הפלטפורמה שתעניק לספק האשראי את הבטחון הרב ביותר בכם. זה אומר להכין תכנית עסקית מפורטת שמתארת בדיוק איך אתם הולכים להוביל את העסק להצלחה, איך אתם עומדים להתמודד עם הקשיים הצפויים לכם ואיך אתם מתכוונים לעמוד בהתחייבויות שלכם כלפיו. לבסוף, אתם רוצים לבצע פנייה שיטתית לכמה וכמה ספקי אשראי, לבחון את כל האפשרויות ולהגביר את החשיפה שלכם לפתרונות אשראי לעסקים חדשים.

אבל אם אתם רוצים למקסם את הסיכויים שלכם גם לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש וגם לקבל אותה בתנאים הטובים ביותר שקיימים, לעיתים בתנאים טובים יותר או באותם תנאים בהם ניתנות הלוואות לעסקים פעילים, אתם רוצים להתחבר לגורם מקצועי שילווה אתכם ויעשה עבורכם את העבודה, וזה בדיוק מה שמציע לכם מרכז הלוואות בערבות מדינה. המרכז פותח בפניכם את כל אפשרויות האשראי שעומדות בפניכם, מסייע לכם בגיבוש הבקשה בצורה מקצועית לרבות תכנית עסקית מסודרת, ומגיש בקשות באופן שיטתי ומסודר לכמה וכמה ספקי אשראי במקביל, בכדי לייצר תחרות על הכיס שלכם. כך ראוי לנהוג בבקשה כל הלוואה, ולבטח במקרה של הלוואה לפתיחת עסק חדש.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.