הנס של המאה: שירותי מחשוב ענן לארגונים

קרדיט תמונה: freepik

ארגונים בכל הגדלים, נעזרים היום עם שירותי מחשוב ענן לארגונים, כדי לחולל מהפכת אבטחה בפעילות שלהם. היכולת לאחסן ולגשת לנתונים ויישומים מרחוק, יחד עם המהירות שמציעות פלטפורמות ענן, שינו את הדרך שבה ארגונים פועלים.

במאמר זה נבחן מיהם הארגונים שיכולים להפיק תועלת מצריכת שירותי מחשוב ענן לארגונים, וכיצד הם יכולים לסייע בתרחישי התאוששות מאסון, וחזרה לשגרה העסקית.

 

מיהם הארגונים שזקוקים לשירותי מחשוב ענן?

ישנם מגוון ארגונים שיכולים להיעזר בשירותי מחשוב ענן:

  1. ארגונים קטנים ובינוניים: שירותי מחשוב ענן לארגונים מציעים פתרונות חסכוניים, עבור עסקים קטנים ובינוניים. זאת על ידי ביטול הצורך בהשקעות יקרות, בחומרה ובתחזוקה. מה שמאפשר להם להתמקד בעסק הליבה שלהם, תוך תועלת מתשתית ושירותים ברמת הארגון.
  2. סטארט- אפים: מחשוב ענן, מספק לסטארט-אפים משאבים גמישים, הניתנים להרחבה ללא עלויות מראש. מה שמאפשר להם להרחיב במהירות היקף פעילות, למנף טכנולוגיות מודרניות, ולהתחרות עם שחקנים מבוססים יותר בשוק.
  3. ארגונים גדולים: שירותי מחשוב ענן לארגונים מאפשרים לארגונים גדולים, לייעל את תשתיות ה-IT שלהם, להפחית עלויות תפעול, ולשפר את הפרקטיקה. זה מאפשר להם, לנהל ולהרחיב את המשאבים שלהם ביעילות, כדי לעמוד בדרישות דינמיות. זאת, תוך זמינות גבוהה ונגישות גלובלית, גם לעובדים בחו"ל או בחופשה.
  4. ארגונים ללא מטרות רווח: ארגונים ללא מטרות רווח, חברות לתועלת הציבור ועמותות, מקבלים את היכולת, למנף פעילות ללא השקעה משמעותית מראש. זה מאפשר להם לאחסן מידע, ולגשת אליו בצורה מאובטחת. ליצור שיתופי פעולה מרחוק ולייעל את הפעולות שלהם, ובסופו של דבר למקסם את השפעתם.

למשל, קבלת תרומות בצורה מאובטחת, אחסון דאטה בייס של מטופלים ומקבלי עזרה, וניהול נתונים של מתנדבים ותורמים.

 

ניהול אסונות והתאוששות מהירה

במקרה מצער של אסון טבע, אירוע סייבר או גניבה, שפוגעים במחשבים שבארגון, שירותי ענן ממלאים תפקיד מכריע, בהתאוששות מהאסון:

  1. יישום תכנית התאוששות מאסון: לארגונים המשתמשים בשירותי ענן, יש תוכנית התאוששות מאסון, מוגדרת היטב. היא כוללת כמובן שימוש בשירותי מחשוב ענן. גיבוי קבוע של נתונים ויישומים קריטיים לענן, מבטיחים שהם יהיו מאובטחים ונגישים, גם במקרה של אסון פיזי או גניבה.
  2. השתמשו בפתרונות גיבוי ושחזור מבוססי ענן: שירותי מחשוב ענן, מציעים פתרונות גיבוי ושחזור. הם מסייעים לארגונים, לשחזר את הנתונים והיישומים שלהם במהירות, לאחר אירועים כאלו. אחסון נתונים, במרכזי נתונים מבוזרים גיאוגרפית, מפחית את הסיכון לאובדן נתונים, באופן משמעותי. כך ניתן למשוך מהם את המידע בחזרה, בכל עת.
  3. תרגול אסטרטגיות התאוששות מאסון: חיוני לארגונים לבדוק ולתרגל באופן קבוע, את אסטרטגיות ההתאוששות שלהם מאסון, כדי להבטיח את יעילותן. הדמיית תרחישי אסונות שונים, וביצוע תרגילי התאוששות, יכולים לסייע בזיהוי כל חולשה, ולאפשר התאמות נדרשות.

 

יזמקו PRO – איתכם גם ברגעים הקשים

יזמקו מציעה לכם שירותי ענן מתקדמים, הכוללים אבטחת מידע מתקדמת, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים, שהדאטה בייס שלכם מוגן במקסימום. ואם חלילה בכל זאת קרה משהו?

יש לנו תוכניות לשעת חירום, וכלים להחזרת השגרה כמו תמיכה טכנית מרחוק, וכלים טכנולוגיים נוספים, לשמירה על מינימום פגיעה לעבודה השוטפת.

צרו איתנו קשר ותוכלו להיות רגועים.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חווית הצפייה המושלמת – התקנת טלוויזיה בצפת

כאשר מתקינים טלוויזיה בצפת, יש חשיבות מכרעת לגובה האופטימלי לצפייה. מרכז המסך צריך להיות בגובה העיניים כשהוא יושב בנוחות על הספה. זה מבטיח חווית צפייה נוחה מבלי לאמץ את הצוואר או העיניים.

צילומי תדמית לעסקים – איך לתכנן אותם נכון

צילומי תדמית של בתי עסק הם כלי חשוב ומשמעותי עבור לצורך פרסום, שיווק וקידום בפלטפורמות שונות. בית עסק המעוניין לפרסם את עצמו במקורות שונים, ירצה להשתמש בתמונות אמיתיות לשם כך. תמונות של המשרד עצמו, בעלי המקום וכן העובדים המועסקים בו. לצד תמונות של מוצרים ושירותים שהמקום מציע ומספק ללקוחות.