השכרת קרוואנים בישראל

 

 

אם חשקה נפשכם בטיול מיוחד במינו בארץ ישראל שלנו, אולי אתם צריכים להתחיל לחשוב על קרוואנים כאופציה מועדפת עבור הטיול הזה. בין אם אתם משפחה, זוג, קבוצת חברים או אדם בודד שרוצים לחוות את הארץ בצורה אחרת ואלטרנטיבית, יכול מאד להיות שטיול קרוואנים זאת האופציה המושלמת עבורכם.

במיוחד עכשיו בזמן מגיפת הקורונה הנוראית, שהשפיעה לנו על כל תחומי החיים ללא יוצא מן הכלל, שווה לחשוב על האופציה של השכרת קרוואן ויציאה לטיול שאין שני לו. הרבה מהאטרקציות שרציתם לעשות בחוץ לארץ סגורות כרגע למבקרים או שלא שווה לטוס אליהן בגלל הבידוד הנלווה, וטיול קרוואנים יכול להיות אופציה משגעת לחוות את הנופים הישראלים מעין שונה, ולהרגיש כאילו אתם מטיילים במדינה אותה אתם לא מכירים.

 

למה קרוואן ולא מלון?

 

אז למה בעצם לצאת לטיול עם קרוואן ולא לשכור חדר בבית מלון או להקים אוהל בשטח? קרוואן הוא האופציה המושלמת שכוללת בתוכה מענה לצרכים והרצונות של כולם. הוא בעצם גם טיול בשטח וגם מלון משולבים ביחד. יש לו את היכולת להגיע לכל מקום שתרצו וגם את התנאים שיש בבית מלון, ואם תשקיעו יותר כסף – תקבלו תנאים של בית מלון חמישה כוכבים.

אלמנט נוסף ומשמעותי מאד לבחירה השכרת קרוואנים ולא במלון הוא הדגש על הספונטניות. אין צורך ממשי לתכנן את היום שלמחרת. בבית מלון אתם יחסית מקורקעים לאותו מקום. נכון, אפשר לטייל אבל תמיד חוזרים לאותה נקודת מוצא. בקרוואן אפשר פשוט לעצור בחניונים ולהחליט שנגמר היום, ואפשר גם להמשיך לנסוע. גם לא חייבים לתכנן איפה לאכול – אפשר פשוט להיכנס למטבח ולבשל משהו.

איזה קרוואן מתאים לי?

ישנם כל מיני סוגים של קרוואנים, כשההבדלים העיקריים בינהם הוא בסידור הפנימי. לטיול זוג תוכלו להסתפק השכרת קרוואן קטן, וטיול משפחתי תצטרכו כמובן קרוואן שיכול להכיל כמות גדולה יותר של מיטות. חשוב להיערך בהתאם אם אתם יודעים שבמשפחה שלכם לא מסתדרים היטב עם צפיפות. אולי שווה להשקיע עוד קצת ולהשכיר קרוואן מעט גדול יותר כדי שיהיה יותר מרחב למשפחה ולא תרגישו שאתם 'יושבים' אחד על הראש של השני. חשוב לוודא מראש מהו גודלו של הקרוואן וכיצד יתנהלו סידורי הלינה בתוכו, האם יש מספיק מיטות? האם יש ביניהם מספיק מרווח ולכל אדם תהיה את הפרטיות לה הוא זקוק? או שעלול להיות לכם צפוף מדי? גם אם יצאתם לטיול קצר חשוב לשים לב לפרטים אלו, שהרי אתם הולכים לבלות את רוב היום בתוך הקרוואן – בנסיעה, בארוחה ובמנוחה. בדרך כלל נהוג לשכור קרוואן המיועד למספר נפשות הגדול ממספר היוצאים לטיול על מנת לחסוך אי נעימויות בהן תצטרכו להפוך את פינת האוכל לחדר שינה נוסף.

 

בקיצור, למה אתם מחכים? פנו אל חברות ההשכרה השונות.

 

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חווית הצפייה המושלמת – התקנת טלוויזיה בצפת

כאשר מתקינים טלוויזיה בצפת, יש חשיבות מכרעת לגובה האופטימלי לצפייה. מרכז המסך צריך להיות בגובה העיניים כשהוא יושב בנוחות על הספה. זה מבטיח חווית צפייה נוחה מבלי לאמץ את הצוואר או העיניים.

צילומי תדמית לעסקים – איך לתכנן אותם נכון

צילומי תדמית של בתי עסק הם כלי חשוב ומשמעותי עבור לצורך פרסום, שיווק וקידום בפלטפורמות שונות. בית עסק המעוניין לפרסם את עצמו במקורות שונים, ירצה להשתמש בתמונות אמיתיות לשם כך. תמונות של המשרד עצמו, בעלי המקום וכן העובדים המועסקים בו. לצד תמונות של מוצרים ושירותים שהמקום מציע ומספק ללקוחות.