קרדיט תמונה: freepik

חשיבות התזונה של חיות מחמד

אוכל הוא הרבה יותר מאשר פינוק טעים שאנחנו מדברים עליו הרבה. התזונה הבריאה שלנו הפכה להיות נושא מרכזי בשנים האחרונות ותשומת הלב שלנו לרכיבים במזון גדלה ככל שאנחנו יודעים עליהם יותר. חשיבות של תזונה ידועה לכל בני האדם בנוגע לבריאותם ולכן אין סיבה שזה יהיה שונה גם אצל חיות מחמד. ההתפתחות של המחקר בכל הקשור למזון ולתוספי מזון שהאדם צורך לא פסחה גם על חיות מחמד שזקוקות למזון שלהן בדיוק באותה צורה – בריא, מזין, טעים, לא משעמם ונותן להם את כל מה שהן צריכות מבלי לפתח חוסרים או בעיות עיכול ואלרגיות. לכן, מזון בריא הוא אחד התחומים החשובים ביותר של חנות לחיות בהרצליה שמקפידה על יבוא מותגים מעולים שעונים על כל צורך בריאותי אצל חתולים וכלבים.

 

מה חשוב לדעת על מותגי מזון איכותיים?

במחקר המזון לבעלי חיים מככבים בשנים האחרונות סוגי מזון שמדענים ווטרינרים ממליצים עליהם, משום שהם עונים על כל הצרכים של חיות מחמד, כפי שאנחנו מבינים אותם היום. אלה סוגי מזון שמורכבים מרכיבים מהחי ומהצומח כשהם משלימים זה את זה בכל אבות המזון והתוספות השונות של ויטמינים, מינרלים וחומרים אחרים שנחוצים לחיות על פי המבנה ואורח החיים שלהן. ככל שמושקע במחקר יותר כך האוכל שאנחנו מוצאים הוא איכותי יותר ועונה על ההגדרה של מותג פרימיום, כמו למשל מזון בונה סיבו.

 

מותגי מזון איכותיים

מותג מזון זה מקפיד על מתן מענה מדויק לחתולים ולכלבים שזקוקים לכל התוספים והתזונה שהיא חיונית בשלבי חיים שונים. המותג גם מספק פתרונות לגורים, לכלבים גדולים וקשישים, למי שזקוק לתגבור לחיזוק ולהברקה של הפרווה, לכל מי שסובל מקשיי עיכול ומיציאות בעייתיות, לכל מי שאין לו ספיגה טובה של אבות המזון ולכל מי שהמינרלים והוויטמינים שלו לא מספיקים לו והוא צריך תוספות ושילובים יעילים יותר על מנת לחזק עצמות ולבנות שרירים. חיות המחמד הרי חיות אורח חיים פעיל מאוד והגוף שלהן צריך לעמוד במעמסה גדולה שרק תזונה יכולה לסייע להם בכך. המזון משפר את היכולות שלהם ואת הבריאות שלהם בצורה זאת.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

למה קידום אורגני עוזר לעסקים?

קידום אורגני עוזר לעסקים מכיוון שזו דרך חסכונית להגיע לקהל היעד שלהם. קידום אורגני הוא אסטרטגיה שיווקית המשתמשת במקורות פרסום

איך אפשר להקים חברה בישראל?

על מנת להקים חברה בחו"ל, תצטרכו למצוא מדינה אטרקטיבית עבורכם. זה יכול להיות במונחים של מיסוי, חוקי עבודה או גורמים

רדיקולופתיה כרונית

רדיקולופתיה מכונה גם עצב צבט, זו תופעה יחסית שכיחה המתרחשת בשורש העצב או בסביבתו, במרחק קצר מיציאת שורש העצב מחוט

דרכים לעיצוב חדר עבור ילדכם

עיצוב חדר עבור ילדכם הוא תהליך מרגש מכיוון שהוא מספק להם מקום משלהם. חשוב שעיצוב החדר ישקף את האישיות של