יולדות

לידה היא תהליך הדורש כאב ואי נוחות.

זה לא משהו שהאדם הממוצע ירצה לעשות שוב.

בסעיף זה, נדון כיצד בינה מלאכותית מסייעת להקל על הלידה עבור אישה בהריון.

השימוש בבינה מלאכותית בלידה נמצא במגמת עלייה בשנים האחרונות כאשר נשים בוחרות בשיטות לידה טבעיות יותר ופחות פולשניות. כמה מהדרכים בהן AI יכול לעזור במהלך הלידה כוללות:

– חיזוי של אורך העבודה,

– ניטור קצב הלב של העובר,

– ניטור דפוסי נשימה עובריים,

– ניטור התכווצויות הרחם וקצב ההתרחבות,

– קביעת גיל הריון ושבועות הריון.

ככל שנשים מתבגרות, הן עומדות בפני סיכון גדול יותר ללדת תינוקות קטנים מדי או פגים.

חוסר גישה לשירותי בריאות ומשאבים מוגבלים במדינות מתפתחות הגבירו את הסיכון ללדת תינוקות קטנים מדי או פגים.

ארגון הבריאות העולמי (WHO) מעריך שכ-11 מיליון תינוקות נולדו מוקדם מדי בין 2010 ל-2015.

תהליך הלידה אינו קל, אך יש נשים שבוחרות בלידה טבעית.

אם את אחת מהנשים האלה, אז את צריכה לדעת שיש הרבה סיכונים הכרוכים בתהליך. סיכון אחד הוא הסיכוי המוגבר לקרע במהלך הלידה.

על מנת להפחית את הסיכון לקרע במהלך הלידה, מומחים ממליצים לנשים הרות להשתמש בכדור לידה במהלך ההריון. סוג זה של כדור ממוקם בתוך הנרתיק שלך ועוזר במיקום הטבעי ובתנועות במהלך הצירים.

כדור הלידה גם עוזר בנשימה, מספק תמיכה לשרירי רצפת האגן ומקל על כאבי גב מכיוון שהוא מאפשר לנוע במגוון תנוחות מבלי לאמץ יותר מדי את שרירי הגב.

לידה היא חוויה מאוד אישית ואינטימית שלא הרבה אנשים מוכנים לחלוק עם העולם.

עם זאת, חלק מהנשים חולקות כעת את סיפורי הלידה שלהן בפלטפורמות המדיה החברתית.

עליית המדיה החברתית הובילה לגל חדש של שיתוף חוויות אישיות. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בלידה, שכן החוויה הופכת נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות. זה גם אחד הנושאים המדוברים ביותר ברשת, מה שאומר שיש הרבה מה לומר עליו.

כאן עוזרים עוזרי כתיבה בינה מלאכותית – הם יכולים לכתוב פוסטים לבלוגים או לאתרים שנותנים פרספקטיבה אותנטית על לידה ומה המשמעות של האם והילד כאחד.

נשים שילדו עלולות לחוות שינוי פתאומי ומשמעותי בגופן.

מרגע הלידה, הם עלולים לחוות שינויים בשדיים, בירכיים, בבטן ואפילו בשיער. הרבה נשים אינן מודעות לשינויים הללו עד שיהיה מאוחר מדי. ניתן לראות באתר של מרכז מידע ליולדת

כתוצאה מכך, יש צורך שנשים ילמדו כיצד להתמודד עם השינויים הללו בעצמן. ניתן לעשות זאת על ידי קריאת ספרים או בלוגים המדברים על הסוגים השונים של חוויות לאחר לידה האפשריות.

הקדמה זו תציג את נושא הלידה וכמה חוויות נפוצות לאחר לידה כמו נפיחות בחזה ונשירת שיער לאחר לידה עם דוגמה מבלוג שנכתב על ידי אישה שעברה אותן בעצמה.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.