צילום:freepik

כל מה שצריך לדעת על רועה גרמני

האם אתם בדרך להיות הורים לכלב חדש וחמוד, או שאתם בדיוק עכשיו חושבים להפוך רועה גרמני לחבר הכי טוב שלכם?

בכל מקרה, אם לדעתם זו החלטה שיש לשקול בכובד ראש, אתם צודקים. בעוד אתם תוהים איך להפוך את החוויה הזאת לנעימה יותר, כדאי לדעת מה הכלב שלכם מצפה מכם, תוכלו לקחת מכאן טיפים שימושיים שיעזרו לכם בתהליך הקליטה, בין אם זו הפעם הראשונה שאתם מאמצים חבר חדש הביתה, או אם רועה הגרמני הוא גזע חדש עבורכם.

לפני שאספר לכם, דעו שלכל אחד יש דעה שונה על הגזע הזה, ואם הוא באמת "הכלב הנכון" לגדל. נשתדל להיות כמה שיותר אובייקטיבים כדי להפוך את הבחירה שלכם לברורה יותר.

האם יש לנו מספיק מקום?

כל כלב צריך מקום, אם זה מחוץ לבית או בתוכו. אך רועה גרמני למכירה הוא גזע גדול ומאופיין במרץ ובאקטיביות וכדי להשיג את הגירוי שהם צריכים, צריך להיות מקום מיועד עבורם בו יוכלו לנוע בחופשיות, כמו כן גם לשחק ולזוז.

כשכלב נמצא במקום שלא מתאים למימדיו, הוא מרגיש כלוא, וזה הופך את ההתנהגות שלו לחסרת ביטחון ומתגוננת, שעלולה להיות מסוכנת כלפינו הבעלים, ומכיוון שהרועה הגרמני נוטה להיות מגושם בחודשים הראשונים, הוא עלול להיתקל ברהיטים, או גרוע מכך, האגרטל העתיק של סבתא או אקווריום.

בין התחביבים של הרועה הגרמני, ללעוס דברים הוא כנראה במקום הראשון, כך שכל מה שיכול לשמש כצעצוע ללסתותיו צריך לשים במקום נסתר או מרוחק, בגלל כוח הלעיסה האדיר זה יכול לעלות לכם גם ברהיטי עץ, כך שלתת לכלב החדש להתרגל לחיות בחצר, ולהיכנס הביתה רק במקרי חום וקור קיצוניים,

האם המחיר לרועה גרמני גזעי מתאים לנו?

רועה גרמני גזעי יכול להיות יקר וכך גם הטיפול בו, ואיך הולך המשפט – הכלב צועד על קיבתו. אוכל ביתי לרוב לא יטעים לכלבים מכיוון שהתבלינים ומרכיבים מסוימים עלולים להיות מסוכנים עבורם, לכן אנו ממליצים על הפי דוג – המלצות חמות מכל מי שאי פעם קנה, והפך את הכלב שלו לשמח ובריא יותר.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מה זה בטון חשוף?

  בטון חשוף הוא מונח נרדף לסגנון אדריכלי שהוצג בבניינים כבר למעלה ממאה שנים. חזיתות בטון הן עמידות וייחודיות במרקמים

תפקיד מטפלת סיעודית

  שינויים רבים מתרחשים בתחום הבריאות בנושאים שנעים בין טכנולוגיה למתן טיפול למטופלים. לכן אין זה מפתיע שתפקיד מטפלת סיעודית