כמה עולה קורס עבודה בגובה?

mkjr_-2zUjvV0M9dQ-unsplash

 

עבודה בגובה הוא מרכיב מפתח במגוון רחב של עבודות מקצועיות ומלאכת כפיים. אם אתם מעוניינים לרכוש מקצוע בענף הבנייה, התשתיות, החשמל והתקשורת ורוצים להציע יכולות חשובות שנדרשות בכל מקום עבודה בתחומים אלה, חשוב שתעברו הכשרה ייעודית לעבודה בגובה. אבל כמה עולה קורס עבודה בגובה? האם אפשר להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי? האם ישנם מסלולים בהם ניתן להשיג מחירים טובים יותר? ואיך מקבלים אישור עבודה בגובה? את התשובות לשאלות אלו תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

אז כמה זה עולה?

קורס עבודה בגובה הוא קורס שניתן ללמוד במוסדות לימוד ספציפיים שהוכרו לצורך מקצועות הבניין. קורסים אלה מיועדים לצעירים המעוניינים לרכוש מקצוע וכן לאנשי מקצוע, שנדרשים במסגרת עבודתם לעלות לגובה וזקוקים לרישוי מתאים המחייב תחילה מעבר בהצלחה של קורס עבודה בגובה. עלות הקורס עומדת על כ-2,500 שקלים לתלמיד במסגרת כיתה עם 10 תלמידים לכל הפחות. קבלנים רבים נדרשים להכשיר מספר עובדים שלהם לצורך עבודה בגובה ואם תוכלו, מומלץ להשתלב בקבוצה כזאת בכדי להשיג הנחה משמעותית על המחיר המקורי. כמו כן, את הקורס של עבודה בגובה תוכלו ללמוד במסגרת לימודים רחבים ומקיפים יותר בתחום הבניין. כך למשל, אם אתם לומדים קורס מנהלי עבודה במוסד לימודים מסוים, תוכלו להשתלב גם בקורס עבודה בגובה בעלות נמוכה יותר ולעיתים כחלק ממסלול הלימודים של מקצוע מנהל עבודה, שמן הסתם יהיה מסלול יקר יותר, אך יעניק לכם מקצוע בכיר ואטרקטיבי יותר.

 

האם ניתן להשלים את הקורס באמצעות הפיקדון הצבאי?

התשובה היא בהחלט כן. כל שעליכם לעשות הוא לפנות למוסד הלימודים, להירשם לקורס ולהציג את האישורים לקרן לחיילים משוחררים, שתעביר את התשלום הנדרש למוסד הלימודים. ישנם מוסדות לימוד שמתמחים ספציפית בתחום של עבודה בגובה וגם מוסדות אלו ידעו להתנהל מול הקרן לחיילים משוחררים בהיבט זה. יחד עם זאת, אם אתם כבר רוכשים מקצוע בענף הבניין, כדאי אולי לחשוב על תפקיד בכיר יותר כמו מנהל עבודה או הנדסאי בניין, שבו תוכלו גם ללמוד קורס עבודה בגובה וגם לרכוש מקצוע נרחב הרבה יותר והכל, באמצעות הפיקדון הצבאי.

 

האם חובה לעבור קורס זה?

אם אתם מתכוונים לעבוד בגובה אז התשובה היא כן ואם אתם מתכוונים להשתלב בענף הבניין, אתם בהחלט רוצים שתהיה לכם היכולת לעבוד בגובה, מה שיהפוך אתכם לעובדים אטרקטיביים יותר עבור כל קבלן. עלייה לגובה הוא נושא שנמצא בפיקוח הרשויות בישראל ועל פי החוק כל עובד העולה לגובה חייב לעבור הכשרה ייעודית ואף לעבור הדרכות תקופתיות סביב נושא הבטיחות בעבודה בגובה. עובדים שאין להם הכשרה ייעודית בתחום זה לא יוכלו לעלות לגובה. יחד עם זאת, עבודה בגובה הוא אינו מקצוע בפני עצמו ולכן כאמור, מומלץ לשלב אותו עם מקצוע ראשי בו תרצו להתפתח.

למידע נוסף דברו איתנו https://govaguide.com/

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.