מהו הליך רישום קבלנים

construction-2578410_1920

 

אם אתם כאן סימן שאתם אנשי מקצוע. סימן שאתם עובדים בענף הבנייה על ענפיו השונים ומכירים את המקצוע על בוריו. לכן, זה לא יפתיע אתכם אם נסביר על המשמעויות שיש לרישום בפנקס הקבלנים. כמו שגם אתם יודעים, פנקס הקבלנים הוא הכרטיס של אנשי המקצוע בתחום ההופך אותם מעובדים זוטרים לבעלי עסקים שיכולים לטפל בלקוחות גדולים, לתת מענה לכל פרויקט מתחילתו ועד סופו וכמובן, מדובר על אנשי מקצוע שיכולים בפוטנציאל להרוויח לא מעט כסף.

אבל, כמו שאתם וודאי כבר יודעים, התהליך של רישום בפנקס הקבלנים עלול להיות לא פשוט עבור כל אחד. על אחת כמה וכמה עבור אלו המבינים את המקצוע לעומק אבל לא מומחים ברזי הבירוקרטיה הישראלית שלא עושה חיים קלים לאנשי המקצוע בתחום. על מנת שגם אתם תוכלו להפוך לקבלנים רשומים, אנחנו, כאן ב- תקווה רישיון קבלן, נעשה הכל כדי להבטיח כי גם אתם תקבלו את ההכרה המגיעה לכם ותהפכו לקבלנים הרושמים על פי חוק.

במאמר הזה ריכזנו עבורכם את המידע הרלוונטי שיעזור לכם להבין קצת את התהליך שבסופו תוכלו גם אתם להפוך לקבלנים הרושמים בפנקס הקבלנים.


מה כולל התהליך במהלכו תהפכו גם אתם לקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים?

מדובר על תהליך במסגרתו גם אתם תוכלו להפוך לקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים

השלב הראשון כולל הבאה של המסמכים הנדרשים:מדובר על המסמכים המעידים על ההשכלה של המועמד לרישום. השכלה יכולה להיות לימודים בתור אדריכל, מהנדס וכן הלאה. גם הנדסאי וטכנאי בעלי ניסיון של שנתיים בתחום יכולים להכלל בתהליך הרישום. מי שיכול גם כן לקבל אישור ולהפוך לקבלן רשום הוא מנהל עבודה שעובד לפחות שש שנים בענף הבניה. מה שחשוב כמובן לדעת הוא שכאשר מדובר במנהל עבודה שלא עבר הכשרה רשמית, היא שאיסוף המסמכים עלול להפוך מעט מורכב יותר ולכן חשוב לשים דגש רב יותר במקרה הזה על אסופה אפקטיבית של המסמכים הרלוונטיים שיעידו על הניסיון שלו והעבודה בתחום.

שלב שני, בדיקה של אנשי המשרד והוועדה: לאחר הגשת המסמכים הוועדה יושבת לבחון את הדברים ולבדוק האם אותו איש מקצוע אכן יכול לשמש בתור קבלן רשום. תהליך הבירור עלול לכלול לעיתים ביקורי פתע של אנשי המקצוע במשרד לבחינת אופן העבודה של איש המקצוע.

בחינה אחרונה:לבסוף, ישנו המבחן האחרון שלאחריו, במידה ועברתם את המבחן בהצלחה, תוכלו גם אתם לקבל את הרישיון ולהפוך לקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים.

התהליך הוא אמנם תהליך שנדמה כתהליך ארוך ומייגע אבל האמת היא כי ניתן לעבור אותו בקלות רבה יותר ממה שנדמה. אנחנו כאן ב- 'תקווה' רישיון קבלן , מאמינים כי בעזרת סיוע של אנשי מקצוע תוכלו גם אתם להפוך לקבלנים רשומים במהירות וביעילות. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתחיל בתהליך.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.