סורגים למרפסת

pexels-david-jakab-1000985

 

הזמנת סורגים לדלתות המרפסת לא אמורה להיות שונה משמעותית מהזמנת סורגים לכל חלונות ומפתחי הבית. יחד עם זאת, אתם בהחלט רוצים לשמוע על פתרונות הסורגים המודרניים לרבות סורגי הזזה. מה מיוחד בהתקני סורגים למרפסת לעומת סורגים לחלונות הבית? על מה חשוב להקפיד בהזמנת סורגים למרפסת? האם באמת קיימת האופציה של סורגי הזזה למרפסת? את כל התשובות תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה מיוחד בסורגים ייעודיים למרפסת?

ובכן, סורגים המיועדים למרפסת אינם מיוחדים מכל סורג אחר למעט העובדה שהם אמורים להיות ברי פתיחה ונעילה. בניגוד לחלון בבית שבו אנחנו יכולים להתקין סורג קבוע ללא צורך בפתיחה וסגירה, במקרה של סורג למרפסת, עלינו לוודא כי יש לנו את האפשרות לפתוח ולסגור את הסורג כדי לאפשר מעבר חופשי מהבית למרפסת ולהיפך. סורגים נפתחים הם לא פתרון יוצא דופן ולמעשה קיים כמעט בכל בית, בין שבחלון מרפסת השירות לצורך תליית כביסה ובין שבדלת הכניסה לבית, דלת הכניסה אחורית לבית או כמובן דלת המעבר למרפסת.

 

על מה חשוב להקפיד בהזמנת סורגים למרפסת?

ובכן, הדבר הראשון שחשוב להקפיד עליו הוא להזמין סורגים שטוחים בלבד, סורגים שתופסים מינימום שטח משטח המרפסת. הרצון להזמין סורגים מעוצבים ומיוחדים הוא לגיטימי בהחלט, אבל בכל הקשור להזמנת סורגים למרפסת, יש לוודא שאתם מזמינים סורגים שטוחים בלבד, שלא יחדרו אל שטח הסלון ולא יגרמו להיתקלויות מיותרות של היושבים במרפסת עם הסורגים. דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו הוא שהסורגים מעניקים לכם את רמת המיגון הדרושה לכם במינימום חומר גלם. בהיבט זה, אתם רוצים לוודא שהסורגים במרפסת אינם חוסמים מעבר של אור ואוויר ואינם חוסמים לכם את הנוף הנשקף מדלת הזכוכית במרפסת ולכן – מינימום עיטורים ומינימום ברזל, כמובן מבלי לפגוע ברמת המיגון שמציע הסורג.

 

האם ישנו פתרון של סורג הזזה?

התשובה היא בהחלט כן. סורגים למרפסת המבוססים על פתיחת ציר הוא פתרון מוכר וידוע כבר עשורים רבים ואולם נחשב לפתרון פחות נוח, בעיקר לאור העובדה שהוא תופס שטח משטח המרפסת כאשר הסורג פתוח. סורג הזזה מאפשר לכם לפתוח ולסגור את סורג המרפסת ללא השפעה כלל על חלל המרפסת או חלל הפנים של הבית. יחד עם זאת, בהזמנת התקנת סורגים מחיר למרפסת המבוססים על מנגנון הזזה, חשוב מאוד להשקיע את מה שנדרש להשקיע בכדי להבטיח שהסורג מצויד במנגנון הזזה איכותי מאוד, שיחזיק מעמד לאורך שנים ויאפשר לכם להזיז את הסורגים בקלות וללא חיכוך גם לאחר שנים ארוכות של שימוש. בהזמנת סורגים למרפסת המבוססים על מנגנון הזזה, סביר להניח שתיתקלו בלא מעט פתרונות זולים, שבהם מיושם מנגנון הזזה באיכות נמוכה. זאת הסיבה שאנו מדגישים – עדיף להשקיע את הפער הנדרש לשדרוג הסורג עם מנגנון הזזה איכותי ומקצועי.

 

בשיתוף עם המרכז הישראלי למסגרות.

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

זריקות אוזמפיק לירידה במשקל: גישה חדשנית למאבק במשקל עודף

במרדף הבלתי פוסק אחר אסטרטגיות יעילות לירידה במשקל, זריקות אוזמפיק הופיעו כאופציה מבטיחה עבור אנשים המתמודדים עם משקל עודף. לפני תחילת השימוש בתרופה זו, חשוב לקבל את כל המידע המקיף, להבין מדוע אנשים פונים לטיפול זה, את היתרונות הקשורים לזריקות אלו, שיטות חלופיות לטיפול במשקל עודף, והסכנות הנשקפות מע

מדריך מושלם: בחירת ציוד הכרחי להכנת נרות איכותיים

פתיחת אמנות יצירת הנרות דומה לאימוץ מלאכה נצחית, מגדלור של מסורת וחדשנות שהאיר את ההיסטוריה האנושית. יציאה לעולם ייצור הנרות דורשת לא רק קורטוב של יצירתיות, אלא ארסנל מאובזר היטב המותאם ליצירת הלהבה המושלמת. דמיינו שאתם בוחשים בים מותך של שעווה, מחדירים בו תמציות המזכירות את שדות הגליל הריחניים, וצופים ביצירה שלכם מטילה זוהר חם בין כותלי בית ירושלמי נעים. זו לא רק פעילות; זהו ריקוד עדין של דיוק, סבלנות ונגיעה של הרוח הייחודית שלך.

קונסולות לבית – איך לעצב וליהנות גם מפונקציונליות

אומנות עיצוב הפנים היא תרגיל באיזון בין פונקציונליות ואסתטיקה. ריהוט ספציפי שמדגים את ההרמוניה הן קונסולות איכותיות ומעוצבות. לעתים קרובות, יש לאלו כמה תפקידים הל מהצעת שטח אחסון נוסף ועד לכך שהן למעשה משמות בתור פלטפורמה לפריטים הדקורטיביים השונים או פשוט לאחסון פריטים אלו ואחרים. מיד תגלו איך לעצב באמצעות הקונסולות את הבית, ולמה הן בעצם יכולות להפוך מרהיט עיצובי גם לפונקציונלי שלא תוכלו בלעדיו.