עבודה בדרום אפריקה

כאשר אנו חושבים על עבודה בעגלות, אין אנו בהכרח חושבים על עבודה בדרום אפריקה. ואולם, יעד דרום אפריקה הוא אחד היעדים המדהימים עבור ישראלים לעבודה בעגלות. מצד אחד, טיול מדהים ליעד חדש, מפגש מדהים עם טבע פראי ותרבויות שונות ומשונות, ומצד שני עבודה במדינה מפותחת ועשירה, ולמידה רחבת ידיים של כל תחום העגלותת והמכירה. תרבות הצריכה בדרום אפריקה רחבת היקף, תיירים רבים מכל העולם מגיעים, קונים ונהנים.

הטבע הוא הדבר הכי פראי שתפגשו בדרום אפריקה. למרות מה שנהוג לחשוב, היא איננה מסוכנת למגורים, ואף בטוחה יותר מהרבה מאד מדינות אחרות הנחשבות למפותחות יותר.

מה שטוב עבור תושבי דרום אפריקה- בהכרח טוב עבור העובדים בה בעגלות

היתרון של תושבי אפריקה הוא גם היתרון המדהים של הישראלים המגיעים אליה לעבודה בעגלות. עקב יוקר המחיה הנמוך מאד, ישראלים המוכרים בעגלות יכולים להרוויח הרבה מאד כסף, שכן יוקר המחיה הנמוך מאפשר לתיירים (ואפילו לתושבים) לקנות ולבזבז כאוות נפשם, ובזול. וכך, הן מבחינת המכירות והן מבחינת הבונוסים המשתלמים עבור כל מכירה ומכירה, המוכרנים בעגלות יוצאים עם ידם על העליונה.

באם חששתם מן עבודה בדרום אפריקה מבחינת חוקיות, הסירו דאגה מליבכם. החל מקבלת אשרת העבודה וכרטיס העלייה למטוס ועד ההגעה ליעד, התמקמות וכל הצרכים הבסיסיים מעבר, הכל מלווה ע"י החברה השולחת. והיא נמצאת שם עבור המוכרנים לכל דבר ועניין. לדוגמה, סיוע בתשלום כרטיס הטיסה, סיפוק מקום מגורים יפהפה ואפילו רכב חברה צמוד.

באם תבחרו להגיע לעבודה בדרום אפריקה, סביר להניח שיהיו אלה עגלות אשר המוצרים הנמכרים בהן הם מוצרי קומסטיקה ומוצרי שיער. קרמים לפנים, קרמים לגוף ומיישרי שיער הם החלק הארי בעגלות אלו. בהתאמה, המכירות גבוהות ביותר והמוכרנים נהנים מאחוזי מכירה גבוהים לצד בונוסים שמנים וכסף רב המשתלשל לכיסם. בייחוד בהתחשב בעובדה שהמטבע המקומי בדרום אפריקה הוא ביחס כפול על כל שקל ישראלי. כלומר שקל אחד, שווה לשניים במטבע המקומי בדרום אפריקה.

עבודה בדרום אפריקה היא הדבר החם הבא

בנוסף לכך, המגיעים לעבודה בדרום אפריקה או בכל עבודה בחול , נהנים מחיי חברה מדהימים. מאחר שדרום אפריקה מדינה מפותחת ועשירה, בהתאמה גם חיי הפנאי בה עשירים ומגוונים. מסעדות, בילויים, חופים מטריפים, בילויי יום ובילויי לילה והכל בזול ובמזג אוויר חמים כמעט כל השנה. האזורים החזקים, העשירים והמתוירים ביותר לשילבו של טיול מדהים ועבודה בדרום אפריקה הם יוהנסבורג, קייפטאון ופורט אליזבת.

ומילה קטנה על מתחם המגורים המדהים המצפה ומחכה למוכרנים חדשים שיגיעו אליו. עבודה בדרום אפריקה מאופיינת במתמחי מגורים-קומפלקסים יפהפיים, מאובזרים, מרוהטים וחדישים עבור רווחתם של העובדים. יש בהם מכל הטוב שרק אפשר לחשוב עליו, בריכת שחייה, חדר כושר, דירות מרווחות ונקיות ושמירה מאסיבית על מתחמי המגורים ע"י מאבטח.

העבודה בדרום אפריקה מיוחדת, שכן היא מאחדת בתוכה שילוב של עבודה בעגלות ורווחים נאים מאד לצד חווית ספארי ציורית, בעלת אנשים, מקומות ונופים מדהימים ומיוחדים שסביר שנדיר שתפגשו.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

פרסום הוא חלק מכריע בכל עסק

פרסום הוא פעולה של עיסוק במדיה בתשלום כדי למשוך תשומת לב למוצר, שירות או אירוע. זוהי דרך לשווק מוצרים ושירותים

שירותי גניזה וארכיון

הגניזה היא אוסף של ספרים, כתבי יד וניירות יהודיים מהגניזה הקהירית שנמצאו במחסן בפוסטאט (קהיר העתיקה) בסוף המאה ה-19. המסמכים

אנדומטריוזיס

אנדומטריוזיס היא מחלה כואבת הפוגעת בנשים. היא מסווגת כמחלה אוטו-אימונית, כלומר היא מתרחשת כאשר המערכת החיסונית של הגוף תוקפת בטעות