עורכי דין בעידן האינטרנט

hand-man-signing-signature-filling-application-form-document_20693-309

האינטרנט הוא אמצעי השיווק והפרסום המרכזי בעידן בו אנו חיים. כל מדיה אחרת, אינה יכולה להתחרות בהיקפי החשיפה של האינטרנט ועל כן, אתר אינטרנט מעניין, פעיל ומעודכן, הוא הכרח לכל בעל מקצוע, בית עסק וחברה. עורכי דין בישראל, נמצאים באינטרנט אך נדמה כי טרם מינפו את היתרונות האדירים של כלי זה.

לעיתים קרובות, מקים משרד עורכי דין, אתר ברשת אך התכנים בו אינם מתאימים. כמו כן, ישנה חשיבות רבה לעבודת קידום, על מנת שהאתר יופיע במקומות הראשונים במנועי החיפוש. ללא תוכן מקצועי שיווקי מתאים וללא קידום נכון, לא ימלא הפרסום האינטרנטי את ייעודו.

זוהי מלאכתם של בעלי מקצוע, אשר עוסקים בכתיבת תוכן ובשיווק באינטרנט. זהו הזמן להיעזר בהם! מה בדבר רשת הפייסבוק? נוכחותם של עורכי דין בישראל, בפייסבוק, מעטה מאוד והסיבה לכך יכולה להיות העדר מודעות מספקת לפוטנציאל של הרשת החברתית הזו. כמו כן, מוגבלים עורכי הדין על ידי כללי הפרסומת.

עורכי דין בישראל – יש לכם אתר ברשת?

קשה למצוא כיום, משרד עורכי דין, אשר אין לו אתר אינטרנט. באתר, ישנו מידע על פעילות המשרד, עורכי הדין השותפים והשכירים, פסקי דין חשובים בהם לקח המשרד חלק, פרטי התקשרות ועוד. אולם, פרסום יעיל באינטרנט, אינו מסתכם בהקמת האתר ומתן פרטים אלו. יש להקפיד למלא את האתר, בתוכן שיווקי מתאים, למשל:

שירותים משפטיים: עורכי דין בישראל, משמשים, חלקם, גם כנוטריונים. העובדה כי משרד עורכי דין, מספק, בנוסף לייעוץ משפטי, גם שירותים נוטריונים, היא חשובה מאוד ויש לציין זאת באתר.

מאמרים מקצועיים: משרד עורכי דין עוסק בתחום הנדל"ן? מספר מאמרים מקצועיים מעניינים, ימשכו את הגולש לקרוא ובהמשך, גם לפנות אל אותו המשרד לקבלת ייעוץ משפטי.

תחומי הפעילות: חשוב להסביר באופן שיהיה ברור לגולש, מהי הפעילות של המשרד ובמיוחד, כאשר מדובר על משרד בוטיק, המתמחה בתחום משפטי מסוים.

חדשות משפטיות: אתר אינטרנט של משרד עורכי דין, צריך לכלול חדשות משפטיות מעניינות בתחומי פעילות המשרד.

חשוב מאוד לפנות לבעל מקצוע מיומן בבניית אתרים, אשר יבנה אתר אטרקטיבי המתאים לצרכי משרד עורכי דין. לעיתים, עורכי דין בישראל, אינם מודעים לכך כי אתר ברמה גבוהה, מגדיל משמעותית את אחוז הכניסות לאתר ולפיכך, את הפוטנציאל ללקוחות חדשים. על כן, הם מסתפקים באתר פשוט, אשר אין בו כדי להביא לתוצאות אפקטיביות מהפרסום ברשת.

תוכן שיווקי ועבודת קידום

קידום אתרים וכתיבת תוכן שיווקי הם עולם ומלואו. אין זה בכדי כי עוסקים בו בעלי מקצוע רבים, העמלים על מלאכת הכתיבה והקידום ברשת. אט אט, מתחילה להתגבש התובנה כי מימוש הפוטנציאל של האינטרנט כמדיה פרסומית, מחייב הקפדה על תוכן מתאים ועל עבודת קידום נכונה.

רבים מאתרי האינטרנט של עורכי דין בישראל אינם עושים את העבודה: אחוז הכניסה של גולשים לאתר הוא נמוך מאוד ועל כן, עורכי הדין אינם נהנים מממדי החשיפה האינטרנטית. כאשר פונה משרד עורכי דין לקבלת משוב על האתר, הוא מגלה לפתע עד כמה מספר שינויים , לעיתים שינויים קטנים, יכולים לעשות את כל ההבדל.

מהו מידע רלוונטי ומעניין לגולש אשר ימשוך אותו להיכנס לאתר ולפנות למשרד? כיצד בונים אתר מושך לעין וידידותי למשתמש? לשם כך, יש לפנות אל מומחים בקידום אתרים.

עורכי דין בישראל בפייסבוק

נתח גדול מן הפעילות העסקית בארץ ובעולם, רוקמת עור וגידים, באמצעות הפסייבוק. מן הדברים שלעיל, למדנו כי עורכי דין בישראל נוכחים באינטרנט אך אינם מנצלים עד תום את יכולות הפרסום האינטרנטי. הדבר נכון גם לגבי הפייסבוק ואף יותר מכך. מרבית עורכי הדין בארץ, טרם נכנסו כלל לפייסבוק, למרות כי למרביתם יש אתר אינטרנט פעיל של המשרד.

הפייסבוק הוא רשת חברתית חדשנית אשר צברה מעמד וכוח במהירות רבה שאיש לא ציפה, מלבד, ככל הנראה, מקימיה. היא משלבת קשרים חברתיים עם שיתופי פעולה מקצועיים ומידע אישי על החברים, לצד פרסומת עסקית.

למעשה, חלק חשוב מהפרסום האינטרנטי, מתרחש כיום בפסייבוק ולכן, בעלי מקצוע מכל התחומים, פעילים בו באופן יומיומי. עורכי דין בישראל אינם מודעים מספיק לכוחה של הרשת החברתית אך כמובן גם מוגבלים ביכולתם לפרסם משרד עורכי דין, בשל כללי הפרסומת החלים עליהם.

בעניין זה, עתידה להתרחש רפורמה משמעותית, אשר תעדכן את כללי הפרסום ותתאים אותם לימינו, ימים בהם הפרסום המרכזי, נעשה באינטרנט בכלל ובפייסבוק, בפרט. עורכי הדין בארץ נכנסו אל האינטרנט אך מרביתם, אינם ערים לחשיבות של שיווק נכון ברשת. אתר האינטרנט של משרד עורכי דין, חייב להיות מעניין והתוכן בו – רלוונטי וברור. עבודת קידום, היא חלק בלתי נפרד מהפרסום ברשת ובלעדיה, לא יהיו תוצאות לפרסום.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.