עמותת משאלות למען ילדים חולים: הכירו את הארגון שמגשים חלומות

קרדיט תמונה: pixabay

לכל ילד יש משאלה, ולילדים חולים יש משאלה אחת נוספת – להבריא ולחזור לחיים נורמליים. אחת העמותות הדואגת להגשמת המשאלות של ילדים חולים היא עמותת משאלות, הפועלת משנת 2015 כדי לעזור לילדים ולמשפחות מכל הארץ. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על העמותה הזאת

עמותת משאלות פועלת להגשים את המשאלה של כל ילד

עמותת משאלות נוסדה בשנת 2015 במטרה להיות כתף תומכת לכל ילד חולה ולמשפחתו ולעזור להם להגשים את המשאלות הכמוסות ביותר שלהם. לכל ילד יש חלום משלו, וזהו החזון של העמותה לאפשר לילדים החולים, המתמודדים עם שגרת חיים קשה ומסובכת, לחייך ולשמוח גם בזמנים הקשים.

לפניכם כמה דוגמאות לפעילויות שארגנה עמותת משאלות למען הילדים ומשפחותיהם:

  • מסיבת חנוכה בקריית מוצקין – ילדי החינוך המיוחד בקריית מוצקין נהנו ממסיבה חגיגית לכבוד חג החנוכה. באירוע זה ראש העיר הדליק נר שלישי של חנוכה, והילדים נהנו ממאכלי חנוכה טעימים, ממופע להטוטים צבעוני ומיוחד ומפעילות עם אומן בלונים מקצועי.
  • טיפול בעזרת בעלי חיים ל-3 אחים על הספקטרום האוטיסטי – עמותת משאלות סייעה למשפחה ממרכז הארץ שיש לה 3 ילדים אוטיסטים. הילדים הגיעו לחווה טיפולית מנוסה בתחום, ונהנו מפעילות מיוחדת עם בעלי חיים שעזרה להם להתמודד עם מצבם.
  • שמואל חוגג בר מצווה – שמואל, צעיר מירושלים שיש לו תסמונת דאון, זכה לחגוג מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת בזכות עמותת משאלות.

עמותת משאלות עוזרת לילדים החולים

החזון של עמותת משאלות הוא להגשים את החלומות של הילדים. חוץ מזה, הם פועלים למען הקהילה בעוד כמה מישורים:

  • ימי כיף ונופש לילדים ולמשפחה – חברי עמותת משאלות מקיימים ימי כיף ונופש לילדים החולים ולמשפחותיהם, מתוך ידיעה שבילוי שכולו הנאה יכול לעזור מאוד לבריאות הנפשית ולמורל של כל המעורבים. בבילויים האלו כולם יכולים לשכוח לכמה זמן מכל הקשיים, מהביקורים התכופים בבתי החולים ומהזמנים הלא נעימים, וליהנות משלל פעילויות כיפיות. כמו כן, אם יש ילד שחולם לצאת לחופשה בארץ, העמותה מאפשרת להם בשיתוף פעולה עם המלונות המוכרים בארץ ליהנות מהחופשה שמגיעה להם.
  • חלוקת מזון לנזקקים – לפעמים המשפחות נקלעות למצוקה בעקבות המצב שהן נמצאות בו, ומתנדבי העמותה דואגים לאסוף מצרכים ולהגיע אל המשפחות כדי שכולם יהיו שבעים ושמחים. עמותת משאלות עוזרת גם לניצולי שואה הזקוקים למזון, ולכל מי שפונה אליהם בבקשת עזרה.
  • עזרה במימון הטיפולים והמחקר – עמותת משאלות עוזרת למשפחות במצוקה לממן את הטיפולים הנדרשים, וגם תורמת למחקר שאמור לעזור בעתיד לאנשים ולילדים רבים ולמצוא פתרונות חדשים ויעילים לטיפול במחלות.

מעוניינים להצטרף לעשייה? בואו להתנדב בעמותת משאלות

עמותת משאלות מפעילה מתנדבים רבים בכל רחבי הארץ כדי להגיע לכל הילדים החולים ולמשפחותיהם, וגם אתם יכולים להצטרף לעשייה בעצמכם ולהתנדב בשם העמותה למען הקהילה. כמו כן, אתם יכולים לחבר בין העמותה לאנשים מפורסמים ולהיות אנשי הקשר שלה, לאסוף ולחלק סלי מזון או לתרום תרומה כספית כדי שהיא תוכל להמשיך ולהגשים את המשאלות והחלומות של הילדים.

סיכום

עמותת משאלות פועלת משנת 2015 כדי להגשים את המשאלות והחלומות של ילדים חולים רבים בארץ. העמותה מגשימה מגוון משאלות כמו פגישות של הילדים עם מפורסם, חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת, טיול בארץ ועוד, וגם מחלקת סלי מזון לנזקקים ומפעילה ימי כיף למען הילדים החולים ומשפחותיהם.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.