צביעת בניין מגורים

צילום אווירי

אחרי שאמרנו את כל זה, נשאלת השאלה האם אתם באמת זקוקים לשירות של צילום אווירי ואיך יכול בדיוק שירות כזה לשרת אתכם ולהוסיף לכם ערך. ובכן, את העולם של צילום אווירי אפשר להפריד לשני עולמות משנה שהראשון שבהם הוא חוויה והשני הוא פונקציונליות. תצלום אווירי באמצעות רחפן היא בהחלט טכניקה יעילה מאוד ליצירת חוויה והעשרת חוויה קיימת. בכדי להבין את משמעות הדברים דמיינו אירוע משפחתי שאתם חוגגים בגן אירועים. האירוע כולו מצולם על ידי צלמים המסתובבים בין האורחים בגובה פני הקרקע. התוצאה היא כמובן מדהימה וכולם מאוד מרוצים מהמוצר. לצד זאת, דמיינו את אותו האירוע ואת אותם צלמים, רק שהפעם ישנו צלם נוסף שאת עבודת הצילום שלו עושה דרך רחפן המסתובב בגובה 15-20 מטר מעל האירוע. האורחים אינם מרגישים ברחפן והוא אינו מפריע להם כלל, אך הוא שם והוא מצלם והוא מעניק לאירוע שלכם זווית שלמה נוספת שעד כה נעדרה ממנו, הזווית של מבט העל.

פרט לעושר החווייתי

שמרגישים כאשר חווים את אותו האירוע מזווית שהיא גם חדשה לגמרי וגם שונה לחלוטין מזווית הראייה הסטנדרטית שלנו כבני אנוש, תצלום אוויר באמצעות רחפן מעניק לנו גם חוויה של מעוף מעל פני האירוע, המעבר המהיר מעל שטח האירוע, היכולת לרחף ממעל, להתמקד באזורים שונים של האירוע ולשנות את המיקוד הזה בכל רגע נתון בצורה חלקה כאילו היינו ציפורים מאז ומתמיד. את החוויה הזאת יודעים להעריך מאוד לקוחות המזמינים שירותי צילום לאירועים, אך יודעים להעריך אותה גם במאי טלוויזיה וקולנוע. אלו הם בדיוק היישומים שבהם צילום אווירי מרחפן יכול להעניק לנו ערך מוסף הנובע מהחוויה של צילום האוויר.

לחילופין, הערך המוסף של צילום אווירי באמצעות רחפן יכול להגיע דווקא מהכיוון התועלתני, הפונקציונלי. כך למשל, כאשר ישנו צורך לסקור תא שטח נרחב ולהבין את התצורה שלו בממד השטוח, יכול תצלום האוויר להעניק לנו תמונה שלא נוכל להשיג בשום צורה ודרך אחרת. הממד השטוח הוא אותו ממד שנמתח מול עינינו ממזרח למערב ומצפון לדרום. כבני אדם החיים על פני הקרקע אנחנו חשופים הרבה יותר לממד האנכי שבין הקרקע ובין השמים. קל לנו מאוד לראות את הממד הזה ובמבט אחד אנחנו יכולים לכסות את כל הגובה שמפני הקרקע ועד קצה גבול יכולת הראייה שלנו אי שם ברקיע. כאשר עלינו לבחון שטח אופקי אנחנו מוגבלים ביכולת ליצור תמונה הכוללת כל כך הרבה פרטים, מוגבלים באלמנטים שונים שמפריעים לנו פיזית בשדה הראייה ומוגבלים ביכולת לתרגם את מה שאנחנו רואים לכדי תמונה אחת קוהרנטית של פני השטח. צילום אווירי על ידי רחפן מעניק לנו בדיוק את היכולת הזאת כאשר אנחנו מתכננים למשל הקמת עיר חדשה על פני שטח בתולי או כאשר אנחנו מתכננים פרישת תשתית בהתאם לטופוגרפיה של השטח. אלו הם שני מקרים קלאסיים בהם השימוש בתצלום אווירי של רחפן יכול לסייע לנו במישור הפונקציונלי, והדוגמאות הן עוד רבות ומגוונות.

צילום רחפן מקצועי

בכדי להבין האם גם אתם יכולים להפיק ערך מצילום אווירי מרחפן ובכלל, עליכם לחשוב כמה ערך יכולה להוסיף לכם זווית ראייה חדשה על פני הדברים. האם היכולת שלכם לראות את הדברים ממבט על, ממרחק כלשהו ומזווית חדשה לגמרי יכולה להעניק לכם פריטי מידע ותובנות חדשות שבלתי אפשרי לקבל מגובה פני הקרקע? אם התשובה לכך היא חיובית, בין שהערך הוא חווייתי ובין שהוא פונקציונלי, אתם בהחלט רוצים לבחון את האפשרות של הזמנת שירות צילומי אוויר באמצעות רחפן.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

למה קידום אורגני עוזר לעסקים?

קידום אורגני עוזר לעסקים מכיוון שזו דרך חסכונית להגיע לקהל היעד שלהם. קידום אורגני הוא אסטרטגיה שיווקית המשתמשת במקורות פרסום

איך אפשר להקים חברה בישראל?

על מנת להקים חברה בחו"ל, תצטרכו למצוא מדינה אטרקטיבית עבורכם. זה יכול להיות במונחים של מיסוי, חוקי עבודה או גורמים

רדיקולופתיה כרונית

רדיקולופתיה מכונה גם עצב צבט, זו תופעה יחסית שכיחה המתרחשת בשורש העצב או בסביבתו, במרחק קצר מיציאת שורש העצב מחוט

דרכים לעיצוב חדר עבור ילדכם

עיצוב חדר עבור ילדכם הוא תהליך מרגש מכיוון שהוא מספק להם מקום משלהם. חשוב שעיצוב החדר ישקף את האישיות של