קרדיט תמונה: freepik

שלטים לכל הכיוונים

מחפשים דרך מוצא? איפה למצוא כל מקום בכל זמן ובכל אזור? שילוט זה הפתרון היחיד. יש לכם פרויקט של ארגון לוגיסטי לבניין מגורים או בניין ציבורי – אתם צריכים לשלט את כל המקום ולגרום לכך שאנשים יוכלו להתמצא במקום בצורה מאירת פנים וברורה. אבל מאיפה בדיוק מוצאים את כל השלטים האלה שאתם צריכים?

דרך האתר עדן חותמות תמצאו את אשר תבקשו – שלטים לבית בעיצוב אישי, שלטים למשרד ולבניינים ציבוריים ומגורים!

 

איך לתכנן את השלטים שלכם בצורה נכונה?

כאשר רוצים לבצע שילוט למקום מסוים, צריך לקחת בחשבון כמה עניינים – מה מהות השלט, מה התוכן שלו, כמה קרוב הוא יהיה לאזור עליו הוא מסמן וכמה הוא ברור לכל מי שמגיע למקום.

כאשר מתכננים שלטים לבית או למקומות פרטיים, בדרך כלל יש יותר מקום לעיצוב ססגוני ומיוחד לטעמיו האישיים של בעל המקום. למשל, שלט לחדר, למטבח או אפילו שלט כניסה לבית פרטי – בכולם המכנה משותף – עיצוב מרהיב על פי טעמיהם האישיים של בני המשפחה. בדרך כלל הכתב הוא עגול עם הכנסה של גוונים שונים, ציורים ועיטורים מיוחדים. שלטים לבית בעיצוב אישי לפי מה שמרגיש לכם נכון ומשקף את תפיסת החיים שלכם, אפשר לעשות רק דרך עדן חותמות!

 

שלטים פורמליים עיצוב פשוט וברור

כאשר רוצים לסמן משהו או להזהיר מפני משהו בקרבת מקום ציבורי, נהוג להשתמש בסימנים וסמלים מוסכמים מראש, על מנת שתהיה אחידות בין כולם לגבי ההבנה של המסר. למשל, כול אדם בעולם יבחין איך נראה שלט לשירותים, או סמן של אין חניה. שלטים אלה מאופיינים פחות בעיצוב ססגוני ומרהיב ויותר בהדגשה של אלמנטים חזותיים בולטים שיסמלו או יורו על דבר מה.

אפשר דרך עדן חותמות להשיג שלטים לקומות של בניינים, שלט של מעלית, איסור חניה מול שער, שלט אזהרה מפני חשמל ועוד.

 

ציוד שמשלים את המשרד שלכם

באתר אפשר למצוא מגוון מוצרים נוספים שיעשירו את המשרד או פינת העבודה שלכם. למשל, תוכלו להזמין עטים עם חריטה של הלוגו של החברה או השם העסקי שלכם. עטים אלו תוכלו לחלק לעובדים בחברה או ללקוחות שעושים הזמנה ולוקחים איתם הבייתה למזכרת. עטים אלה ישמשו בתור "פרסומת סמויה" שכן הם קרוב לוודאי שוב ישתמשו באותם עטים בהזדמנויות כתיבה שונות, ויראו את השם שלכם מתנוסס עליהם.

אפשר גם להזמין חותמות עם התבנית של התפקיד שלכם. רופאים, עורכי דין, פקידים ובעלי תפקידים בדרגות שונות צריכים לאשר כל הזמן טפסים ומסמכים. עבור אותם אנשים הזמנה של כמה חותמות גומי כאלו בעיצובים שונים וסגנונות על פי בחירתכם יכולים לסגור לכם את הפינה הזו ולאפשר לכם לעבוד בלי דאגה במשרד.

הזמינו עכשיו שלטים לבית בעיצוב אישי, שלטים למשרד, שלטים לכל מקום ועניין דרך עדן חותמות!

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

פרסום הוא חלק מכריע בכל עסק

פרסום הוא פעולה של עיסוק במדיה בתשלום כדי למשוך תשומת לב למוצר, שירות או אירוע. זוהי דרך לשווק מוצרים ושירותים

שירותי גניזה וארכיון

הגניזה היא אוסף של ספרים, כתבי יד וניירות יהודיים מהגניזה הקהירית שנמצאו במחסן בפוסטאט (קהיר העתיקה) בסוף המאה ה-19. המסמכים

אנדומטריוזיס

אנדומטריוזיס היא מחלה כואבת הפוגעת בנשים. היא מסווגת כמחלה אוטו-אימונית, כלומר היא מתרחשת כאשר המערכת החיסונית של הגוף תוקפת בטעות