שלטים לכל הכיוונים

קרדיט תמונה: freepik

מחפשים דרך מוצא? איפה למצוא כל מקום בכל זמן ובכל אזור? שילוט זה הפתרון היחיד. יש לכם פרויקט של ארגון לוגיסטי לבניין מגורים או בניין ציבורי – אתם צריכים לשלט את כל המקום ולגרום לכך שאנשים יוכלו להתמצא במקום בצורה מאירת פנים וברורה. אבל מאיפה בדיוק מוצאים את כל השלטים האלה שאתם צריכים?

דרך האתר עדן חותמות תמצאו את אשר תבקשו – שלטים לבית בעיצוב אישי, שלטים למשרד ולבניינים ציבוריים ומגורים!

 

איך לתכנן את השלטים שלכם בצורה נכונה?

כאשר רוצים לבצע שילוט למקום מסוים, צריך לקחת בחשבון כמה עניינים – מה מהות השלט, מה התוכן שלו, כמה קרוב הוא יהיה לאזור עליו הוא מסמן וכמה הוא ברור לכל מי שמגיע למקום.

כאשר מתכננים שלטים לבית או למקומות פרטיים, בדרך כלל יש יותר מקום לעיצוב ססגוני ומיוחד לטעמיו האישיים של בעל המקום. למשל, שלט לחדר, למטבח או אפילו שלט כניסה לבית פרטי – בכולם המכנה משותף – עיצוב מרהיב על פי טעמיהם האישיים של בני המשפחה. בדרך כלל הכתב הוא עגול עם הכנסה של גוונים שונים, ציורים ועיטורים מיוחדים. שלטים לבית בעיצוב אישי לפי מה שמרגיש לכם נכון ומשקף את תפיסת החיים שלכם, אפשר לעשות רק דרך עדן חותמות!

 

שלטים פורמליים עיצוב פשוט וברור

כאשר רוצים לסמן משהו או להזהיר מפני משהו בקרבת מקום ציבורי, נהוג להשתמש בסימנים וסמלים מוסכמים מראש, על מנת שתהיה אחידות בין כולם לגבי ההבנה של המסר. למשל, כול אדם בעולם יבחין איך נראה שלט לשירותים, או סמן של אין חניה. שלטים אלה מאופיינים פחות בעיצוב ססגוני ומרהיב ויותר בהדגשה של אלמנטים חזותיים בולטים שיסמלו או יורו על דבר מה.

אפשר דרך עדן חותמות להשיג שלטים לקומות של בניינים, שלט של מעלית, איסור חניה מול שער, שלט אזהרה מפני חשמל ועוד.

 

ציוד שמשלים את המשרד שלכם

באתר אפשר למצוא מגוון מוצרים נוספים שיעשירו את המשרד או פינת העבודה שלכם. למשל, תוכלו להזמין עטים עם חריטה של הלוגו של החברה או השם העסקי שלכם. עטים אלו תוכלו לחלק לעובדים בחברה או ללקוחות שעושים הזמנה ולוקחים איתם הבייתה למזכרת. עטים אלה ישמשו בתור "פרסומת סמויה" שכן הם קרוב לוודאי שוב ישתמשו באותם עטים בהזדמנויות כתיבה שונות, ויראו את השם שלכם מתנוסס עליהם.

אפשר גם להזמין חותמות עם התבנית של התפקיד שלכם. רופאים, עורכי דין, פקידים ובעלי תפקידים בדרגות שונות צריכים לאשר כל הזמן טפסים ומסמכים. עבור אותם אנשים הזמנה של כמה חותמות גומי כאלו בעיצובים שונים וסגנונות על פי בחירתכם יכולים לסגור לכם את הפינה הזו ולאפשר לכם לעבוד בלי דאגה במשרד.

הזמינו עכשיו שלטים לבית בעיצוב אישי, שלטים למשרד, שלטים לכל מקום ועניין דרך עדן חותמות!

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

המדריך המלא לרכישת ברזל בצפת

כשמדובר בקניית ברזל בצפת, יש לזכור כמה דברים מרכזיים. בראש ובראשונה, חיוני למצוא מוכר בעל מוניטין שמציע ברזל איכותי במחירים תחרותיים. בין אם אתם מחפשים לרכוש ברזל לפרויקטי בנייה או למטרות אחרות, ביצוע המחקר והשוואת המחירים מספקים שונים הוא קריטי.

חווית הצפייה המושלמת – התקנת טלוויזיה בצפת

כאשר מתקינים טלוויזיה בצפת, יש חשיבות מכרעת לגובה האופטימלי לצפייה. מרכז המסך צריך להיות בגובה העיניים כשהוא יושב בנוחות על הספה. זה מבטיח חווית צפייה נוחה מבלי לאמץ את הצוואר או העיניים.

צילומי תדמית לעסקים – איך לתכנן אותם נכון

צילומי תדמית של בתי עסק הם כלי חשוב ומשמעותי עבור לצורך פרסום, שיווק וקידום בפלטפורמות שונות. בית עסק המעוניין לפרסם את עצמו במקורות שונים, ירצה להשתמש בתמונות אמיתיות לשם כך. תמונות של המשרד עצמו, בעלי המקום וכן העובדים המועסקים בו. לצד תמונות של מוצרים ושירותים שהמקום מציע ומספק ללקוחות.