אטרקציות זוגיות הוא התהליך של איך שני אנשים נמשכים זה לזה

הדבר החשוב ביותר שתורם לאטרקטיביות של בני זוג הוא הדמיון בעמדות, בערכים ובתחומי העניין שלהם.

מחקר של בנג'מין קרני ותומס ברדבורי מצא שזוגות הדומים בעמדות, בערכים ובתחומי עניין שלהם מרוצים יותר ממערכות היחסים שלהם מאשר אלו שאינם.

הסיבה לכך היא שהם יכולים להבין טוב יותר את רגשותיו ומחשבותיו של זה.

כשזה מגיע למשיכה, ישנם שני סוגים של אנשים: אלו שצריכים לראות מישהו כדי להרגיש נמשכים ואלו שמרגישים משיכה רק על ידי צליל הקול שלהם.

עבור אנשים מסוימים, משיכה פיזית היא הדבר היחיד שחשוב. עבור אחרים, זה לא קשור לאיך אתה נראה אלא באיך שאתה נשמע.

אנשים תמיד מחפשים מישהו מיוחד לחלוק איתו את החיים שלהם. זה נכון במיוחד לצעירים שרוצים למצוא מישהו ולהשתקע. הם רוצים למצוא אדם שהם יכולים לחיות איתו, להביא ילדים לעולם ולבנות חיים משותפים.

החיפוש אחר מישהו מיוחד זה לא תמיד קל. יש כל כך הרבה אנשים בעולם שזה יכול להיות קשה למצוא את האדם הנכון. אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לך במסע שלך למציאת בן זוג.

אנו מגלים למי אנו נמשכים על ידי חיפוש אחר תכונות מסוימות. לדוגמה, אם אתה מחפש מישהו שהוא אינטליגנטי, אתה תימשך יותר לאנשים שיש להם IQ גבוה יותר. אם אתה רוצה מישהו מצחיק, אז אתה תימשך יותר לאנשים עם חוש הומור טוב יותר.

המשיכה בין שני אנשים מבוססת בדרך כלל על תכונות האישיות שלהם והאופן שבו הם מתקשרים זה עם זה. אתה יכול גם לראות שלמשיכה יש הרבה מה לעשות עם המשותף שלהם אחד עם השני.

עובדה ידועה היא שאנשים נמשכים לאחרים עם תכונות, רקע ותחומי עניין דומים. זה בגלל שאנחנו רוצים להיות עם מישהו שיכול להבין אותנו ולחלוק את תחומי העניין שלנו. עם זאת, ישנם גם גורמים רבים אחרים התורמים למשיכה בין שני אנשים. לדוגמה, מה שהם לובשים והאופן שבו הם מציגים את עצמם יכולים להשפיע באופן משמעותי על מידת המשיכה שהם נתפסים בעיני המין השני.

כעת נסקור מקרוב כמה מהגורמים הללו ביתר פירוט.

הגורם הראשון הוא הקרבה. משמעות הדבר היא שאנשים שחיים או עובדים קרובים זה לזה נוטים יותר להיפגש מאשר אלה שגרים או עובדים רחוקים יותר אחד מהשני. זה גם אומר שאם אתה מבלה באותם מקומות כמו מישהו אתה עלול לפגוש אותו בסופו של דבר גם אם אתה לא מכיר אותו אישית כבר.

הגורם השני הוא דמיון המתייחס לדברים כמו גיל, מוצא אתני, דת ורמת השכלה אשר כולם יכולים לשחק תפקיד חשוב באם שני אנשים

המאמר של ד"ר ג'ון גוטמן, "מה גורם לאהבה להימשך?", הוא מאמר מבוסס מחקר הבוחן מה גורם לאהבה להימשך. המאמר דן בחשיבות הקשר האוהב בין שני אנשים וכיצד ניתן לשמר אותו על ידי תרגול מיומנויות מסוימות כגון הקשבה פעילה ואי ביקורת זה על זה.

המאמר מזכיר גם כיצד זוגות שמסוגלים לשמור על הקשר האוהב שלהם נוטים פחות להתגרש או להיפרד בעתיד.

העולם המודרני מלא בהזדמנויות לאנשים לפגוש זה את זה, אבל איך נדע אם האדם שאנו מעוניינים בו נמשך אלינו? דרך אחת לגלות זאת היא על ידי התבוננות בשפת הגוף שלהם.

שפת גוף יכולה להיות קלה לזהות אם אתה יודע מה אתה מחפש. לדוגמא, אדם שמביט בך עם חיוך על הפנים ורוכן אליך סביר להניח מעוניין להכיר אותך טוב יותר. מצד שני, מי שמסיט את מבטך ממך או נראה לא מעוניין אולי לא יחווה את אותן רגשות.

המאמר יבחן את הגורמים השונים המשפיעים על משיכה בין זוגות.

חלק זה יבחן את הגורמים השונים המשפיעים על משיכה בין זוגות. אלה כוללים: מראה פיזי, אישיות, אינטליגנציה ואיכויות גופניות אחרות.

משיכה היא כוח רב עוצמה. זה יכול לגרום לשני אנשים להתאהב או לשני אנשים להתאהב. זה גם יכול לגרום לשני אנשים לרצות להכיר אחד את השני טוב יותר.

משיכה פיזית היא אחת הסיבות העיקריות לכך שאנו נמשכים למישהו, ובדרך כלל זה הדבר הראשון שמושך את תשומת ליבנו. זה יכול להיות משהו בשיער שלהם, בלבוש שלהם, או אפילו בריח שלהם שגורם לנו לרצות להתקרב וללמוד עליהם יותר.

משיכה פיזית חשובה אבל זה לא הדבר היחיד שחשוב כשזה מגיע למציאת בן זוג.

אטרקציות זוגיות הן לרוב התוצאה של

דמיון בתחומי עניין, אמונות ואורח חיים

-דמיון באטרקטיביות הפיזית

-דמיון באינטליגנציה

-דמיון בערכים ובמוסר.

ישנם גורמים רבים המושכים אדם לאחר. חלק מהגורמים הללו הם פיזיים, בעוד שאחרים הם רגשיים. בחלק זה נתמקד באחרונים ונבדוק מה מושך אנשים זה לזה.

חקר המשיכה האנושית הוא תחום מדעי המנסה להסביר מה מושך בני אדם זה לזה. משיכה יכולה להתבסס על היבטים שונים, כגון תכונות פיזיות או אישיות, או שהיא עשויה להיות ספונטנית ובלתי מוסברת.

משיכה היא דחף אינסטינקטיבי בסיסי שיש לכל בני האדם. זה הכוח שמחייב אותנו לחפש בני זוג רומנטיים ובני זוג מיניים להולדה.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.