משחה לאחר קעקוע היא חומר מקומי המוחל על העור המקועקע

בעבר, אנשים היו משתמשים במשחה לאחר קעקוע כדי לעזור בריפוי. עם זאת, נמצא כי משחות למעשה יכולות לגרום ליותר נזק מתועלת.

הדבר הטוב ביותר לעשות לאחר קעקוע הוא לשמור על האזור נקי ויבש. זה יעזור בריפוי וימנע זיהומים.

הקעקוע יהיה כואב במשך כמה ימים, אבל המשחה אמורה לעזור עם הכאב.

לאחר קעקוע מומלץ למרוח משחה על האזור בו נעשה הקעקוע. זה יעזור עם כל כאב ונפיחות שעלולים להתרחש וכן יעזור למנוע זיהום ובעיות אחרות.

קעקועים צוברים פופולריות בקרב אנשים בכל הגילאים. קעקוע הוא צורה קבועה של אמנות גוף. המקעקע יצור עיצוב על העור ולאחר מכן ימרח דיו על העור בעזרת מחטים או חפצים חדים אחרים. קעקוע יכול להיות תהליך כואב, אבל זה שווה את זה בסופו של דבר כדי לקבל קעקוע יפה שנמשך לנצח.

לאחר קעקוע, אנשים חווים לעיתים קרובות אדמומיות ונפיחות באזור הגוף שבו קעקעו. יש אנשים שחווים גירוד או צריבה גם כן. תסמינים אלו הם נורמליים ובדרך כלל נמשכים שבוע עד שבועיים לפני שהם נעלמים לחלוטין.

יש אנשים שאוהבים להשתמש במשחה לאחר הקעקועים שלהם, שיכולה לעזור בריפוי ולהפחית כאב. ישנם סוגים רבים ושונים של משחות זמינות לרכישה מקוונת או בחנות המרקחת המקומית שלך, אז למצוא אחת שמתאימה לך לא אמורה להיות קשה בכלל!

תהליך הקעקוע הוא תהליך כואב וזה לא נדיר שהאדם שמקבל את הקעקוע מרגיש צורך למרוח משחה כלשהי במהלך תהליך הריפוי.

ישנן הרבה משחות בשוק שניתן למרוח על קעקוע חדש אך ישנן משחות טובות יותר מאחרות. לדוגמה, משחה אנטיבקטריאלית תסייע במניעת זיהום בעוד משחה אנטי דלקתית תסייע בהפחתת נפיחות וכאב.

אנשים מסוימים עשויים להשתמש גם במשחה אנטיביוטית כדרך להגן על הקעקוע החדש שלהם מפני זיהום כאשר הם יודעים שהם יהיו במגע עם אנשים שסבלו ממערכת החיסון, כגון אלה עם HIV או איידס.

משחה נמרח בדרך כלל לאחר קעקוע כדי לעזור לעור להחלים. המשחה עוזרת להפחית את הסיכון לזיהום וגם מספקת שכבת הגנה על האזור המקועקע.

סוג המשחה בשימוש תלוי במיקום הקעקוע, ויש אנשים שמעדיפים משחה אנטיביוטית עבור הקעקועים שלהם.

על המקעקע למרוח משחה לאחר הקעקוע כדי להפחית גירוי ולמנוע זיהום.

כמה מהמשחות הפופולריות ביותר הן Aquaphor, A&D Ointment, ו-Bactine.

לאנשים רבים יש קעקועים, אבל מעטים יודעים מה לעשות אחרי שהם מקבלים אחד. הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על לחות הקעקוע, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי מריחת משחה שתעזור לו להחלים מהר יותר.

העור המקועקע צריך לקבל לחות כי הוא יבש מדי, וזה יכול לגרום לגירוד וגירוי. זה גם עוזר לקעקוע להחלים מהר יותר.

מורחים משחות אחרי כל מקלחת או רחצה, אבל אם לא ממהרים, עדיף למרוח אותן פעם ביום.

ניתן להשתמש גם בקרם או ג'לי נפט למטרה זו במקום משחה.

השלב הראשון בטיפול נכון בקעקוע הוא מריחת משחה אנטיביוטית מקומית על הקעקוע. זה יעזור למנוע זיהום ולהאיץ את תהליך הריפוי.

זה לא הכרחי עבור קעקועים המבוצעים באמצעות חומר הרדמה מקומית, אבל עבור קעקועים ללא אחד חשוב להתחיל עם משחה או קרם אנטיביוטי.

מרחו את המשחה לאחר מקלחת או אמבטיה וייבשו את העור. וודאו שעורכם יבש לחלוטין לפני מריחת משחה שכן הדבר יבטיח ספיגה מרבית של המוצר בעור.

קעקועים הופכים ליותר ויותר נפוצים בימינו. יותר ויותר אנשים עושים קעקועים מסיבות שונות כולל ביטוי אישי, אופנה, ואפילו כאמצעי לביטוי עצמי. קעקועים משמשים לעתים קרובות גם להנצחת אירועי חיים משמעותיים כמו אובדן של אדם אהוב או לידת ילד.

חלק מהאנשים אולי שמעו על משחת קעקועים אבל לא יודעים מה זה או למה זה נחוץ. משחת קעקועים היא מוצר לאחר טיפול המשמש להרגעת העור אם זה עתה עשיתם קעקוע. הוא מכיל מרכיבים המסייעים לריפוי העור וגם מעניק לו לחות כדי למנוע יובש שעלול להוביל לזיהום.

משחה לאחר קעקוע היא קרם או תחליב אקטואלי שנמרח על העור כדי להפחית כאב ונפיחות.

יש אנשים המאמינים כי משחה לאחר קעקוע יכולה לעזור בתהליך הריפוי. אחרים מאמינים שזה לא עושה כלום.

קעקועים הם צורה קבועה של ביטוי עצמי שניתן לצייר על העור. האדם שמקעקע את זה עליו לא יוכל להסיר אותו מגופו. תהליך קעקוע אינו קל מכיוון שהוא כרוך בהנחת דיו מתחת לעור באמצעות מחטים. קעקוע מסתיים כאשר אמן מורח משחה או קרם על האזור כך שהוא ירפא מהר יותר.

המשחה לאחר הקעקוע תסייע בהפחתת הכאב והגירוד של האזור, שיכולים להתרחש עקב גירוי ויובש. זה גם מספק לחות והגנה לקעקועים הטריים ומסייע בזירוז תהליך הריפוי על ידי מניעת זיהום, גלדים וצלקות.

חשוב להרטיב את האזור המקועקע בקרם או משחה לאחר תהליך הקעקוע. זה עוזר להפחית את הסיכון לזיהום וגם מונע יובש.

שימוש בקרם או משחה לאחר תהליך הקעקוע יכול לסייע במניעת יובש, שעלול להוביל לזיהום.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.