פירסינג באוזניים הוא מנהג עתיק יומין וזה היה מסורת עבור תרבויות רבות

פירסינג אוזניים קיימים כבר מאות שנים. העגילים העתיקים ביותר נמצאו בהריסות קבר מצרי ומתוארכים לשנת 2000 לפני הספירה.

עגיל טראגוס הוא סוג של עגיל שמתאים מאחורי הסחוס של האוזן שלך, מה שנקרא טראגוס. הטראגוס ממוקם בקדמת האוזן שלך וקל למצוא אותו מכיוון שהוא בולט מאחורי עצם הלסת העליונה שלך.

המונח "טראגוס" בא מהמילה היוונית שמשמעותה "יצירה מוקרנת".

לעתים קרובות זה נחשב בטעות לפירסינג נגד טראגוס, שנמצא למעשה בצד השני של האוזן שלך.

עגילי טראגוס הם סוג של עגיל שעונדים על הטראגוס. הם נקראים גם antihelix או anti-helix piercing.

יש אנשים המאמינים שניתן ללבוש אותם כדי להדוף רוחות רעות ומזל רע.

עגילי טראגוס הם סוג של עגיל שעונדים על הטראגוס, שהוא דש הסחוס הקטן שבולט מהחלק העליון של האוזן. הם מכונה לעתים קרובות פירסינג נגד הליקס או אנטי טראגוס.

הסוגים הנפוצים ביותר של פירסינג טראגוס הם פירסינג משטח ופירסינג באונה, אך ניתן לבצע אותם גם בחלקים אחרים של הגוף.

עגילי טראגוס הם סוג של עגיל שעונדים בטראגוס, האזור הקטן בצד האוזן שלך. המילה "טראגוס" באה מהמילה הלטינית ל"זקן עז".

בימי קדם, אנשים האמינו שענידת עגיל מסוג זה תהפוך אותם לאטרקטיביים ואינטליגנטיים יותר.

עגיל טראגוס הוא סוג של עגיל שעונדים על החלק התחתון של האוזן. זה נקרא גם פירסינג טראגוס או תכשיט טראגוס. אורכו של פירסינג טראגוס הוא בדרך כלל כ-1-2 סנטימטרים והוא יעבור דרך הסחוס באוזן העליונה. ניתן ללבוש אותו בפירסינג יחיד או כפול.

יש אנשים שעונדים אותם כאלטרנטיבה לעגילים מסורתיים, אבל הם עונדים גם על ידי אנשים שעברו פירור אוזניים במקומות אחרים, כמו האונה או הסליל. הרעיון מאחורי לענוד תכשיטים מסוג זה הוא לתת לפירסינג שלך קצת כישרון נוסף ולהפוך אותם לגלויים יותר מרחוק.

עגילי טראגוס הם סוג של עגיל שעונדים על הטראגוס, שהוא דש הסחוס הקטן מול תעלת האוזן. הטראגוס הוא אזור רגיש בגוף ולכן, נפוץ שאנשים עונדים שם עגילים.

ההיסטוריה של עגילי טראגוס מתוארכת לתקופות קדומות כאשר אנשים היו עונדים אותם כאות אצילות. בעידן המודרני, הם זכו לפופולריות על ידי ידוענים כמו ריהאנה ואנג'לינה ג'ולי.

עגילי טראגוס הם אחד מסוגי העגילים הפופולריים ביותר. הם נקראים גם עגילי אנטי טראגוס והם עונדים על החלק האנטי טראגוס של האוזן.

טראגוס הוא הקרנה קטנה ומחודדת של סחוס באוזן החיצונית שיושבת ממש מול הפתח לתעלת האוזן. האנטי-טראגוס הוא הרחבה לכך, היוצר רכס בינו לבין הפתח לתעלה.

השם נובע מיוונית עתיקה "טראגוס" שפירושו "עז" ו"אורה" שפירושו "אוזן".

עגילי טראגוס הם סוג של עגיל שעונדים על הטראגוס. הטראגוס הוא הסחוס הקטן והמשולש המכסה את הפתח לתעלת האוזן.

המילה "טראגוס" מגיעה מיוונית שמשמעותה "קרן עז".

עגילי טראגוס הם סוג של עגיל שעונדים על הטראגוס. הם ידועים גם כפירסינג נגד סליל, קונכייה או סליל. פירסינג של טראגוס מבוצע לרוב בזוגות וניתן לעשות זאת עם מוט משטח או מוט מושחל פנימי.

המילה "טראגוס" באה מהמילה היוונית ל"קרן עז".

עגילי טראגוס פופולריים הן לגברים והן לנשים. ניתן ללבוש אותם כהצגה של אינדיבידואליות, או כדי לחגוג את הייחודיות של הלובש.

הטראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה ומשולשת הבולטת מפני השטח ממש מתחת לתעלת האוזן. הפירסינג נעשה משני צידיו, דרך החלק העליון הבולט החוצה.

ניתן לבצע את הפירסינג עם מחט, אזמל או מחט פלדה כירורגית. זה לוקח בערך 10 דקות להשלים ומתרפא תוך כשבועיים.

עגילי טראגוס עונדים בדרך כלל אנשים שיש להם פירסינג בטראגוס.

עגילי טראגוס עונדים בדרך כלל אנשים שיש להם פירסינג בטראגוס.

עגילי טראגוס הם סוג העגילים שעונדים על הטראגוס, או האזור שמאחורי האוזן. סוגים אלה של עגילים נענדים בדרך כלל על ידי אנשים שיש להם פירסינג בטרגוס שלהם.

ההיסטוריה של סוג זה של עגיל ניתן לייחס ליוון העתיקה. היוונים ענדו סוגים אלה של עגילים כסמל לחירותם מעבדות.

עם זאת, בעידן המודרני, אנשים עונדים סוגים אלה של עגילים למטרות סגנון אישי ולא בהכרח לשום משמעות.

ישנם סגנונות ועיצובים רבים ושונים לבחירה כשמדובר עגילי טראגוס. הם נעים בין חתיכים פשוטים לעיצובים מורכבים יותר שיש להם מספר חלקים כמו שרשראות תלויות ונוצות מחוברות אליהם.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חדר הבריחה: מה עליך לדעת לפני שאתה נכנס?

חדרי בריחה הפכו לצורת בידור פופולרית, המאתגרת את המשתתפים לעבוד יחד כדי לפתור חידות ולברוח תוך מגבלת זמן מוגדרת. לפני שאתם צוללים לעולם חדרי הבריחה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי לשפר את החוויה שלכם.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים הנשכרים לביצוע חקירות מטעם אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. הם מתמחים באיסוף מידע, ביצוע מעקבים וחשיפת עובדות שעלולות להיות קשות להשגה בערוצים המסורתיים.

סוגי הלוואות לעסק שאתם צריכים להכיר

בעולם העסקים הדינמי, גישה לכלים הפיננסיים הנכונים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחה וצמיחה. הלוואות לעסקים, המותאמות לצרכים תפעוליים ספציפיים, יכולות לספק את ההון הדרוש לניהול תזרים מזומנים, לניהול מלאי, או אפילו להרחיב את היכולת התפעולית.